کردستان

دلنوشته دختر شهید توفیق احمدی: پدر عزیزم دمکرات جنایتکار تو را مظلومانه به شهادت رساند

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران از سنندج، عایشه احمدی تنها فرزند شهید توفیق احمدی که پیکر مطهرش پس از ۳۷ سال در کوه‌های چهل‌چشمه دیواندره تفحص شد و امروز بردستان مردم سنندج تشییع شد، دلنوشته‌ای تقدیم به پدرش کرد که در ادامه می‌خوانید…

تقدیم به پدری که ندارم

در میان تمام نداشته‌هایت دوست دارم شانس دیدنت را هر روز ندارم وقتی دلم هوایت می‌کند حق شنیدن صدایت را ندارم و وقتی روحم می‌شکند و درد دارد شانه‌هایت را برای گریه کردن کم دارم وقتی دلتنگی‌هایم آغوشت را برای آرام شدن ندارد، در میان تمام نداشته‌هایم بازهم با تمام وجودم می‌گویم پدرجان دوستت دارم.

بابای خوبم اجازه بده امشب اشک‌هایم را پنهان نکنم تا گواه دل شکسته‌ام باشد، امشب پرنده دلم تاب قفس نیست، می‌آیم به منزلت تا برایت بگویم بابای مهربانم نیستی تا ببینی که روزگار چنان سیلی محکمی به اقبال و سرنوشتم زد که تا همیشه جای سرخ بی‌پدری بر گونه‌ام باقی بماند.

بابای نازنینم سال‌هاست زبانم نام تو را خطاب نکرده، چه روزهایی که یکی به یکی غروب شد و چه بغض‌هایی که یکی‌به یکی رسوب شد اما همیشه حسرت دیدنت بر دلم نشست و کلمه پدر برایم بیگانه بود و هیچ وقت نتوانستم بگویم پدرجان دوستت دارم ولی اینک می‌گوئیم پدر شجاع و مهربانم برای همیشه دوستت دارم و راهت را ادامه می‌دهم.

سلام بر لاله سرخ من، ای پدرم که لبیک به ندای رهبر گفتی و در گلستان انسانیت جای گرفتی و به من آموختی تا جان در بدن دارم به اسلام و مسلمین فداکار باشم و راه پر افتخار تو را با جدیت و تلاش بی‌امان ادامه دهم.

پدر عزیزم اکنون که پس از سال‌ها برگشتی باید بیشتر به تو افتخار کنم چرا که دمکرات‌های جنایت‌کار تو را مظلومانه به شهادت رساندند و تو زیباترین تفسیرعشق و شجاعت و ایثار و رشادت معنا نمودید.

اینک تو رفتی و من هستم تا پای جان با مدد پروردگار از خون پاک تو و یارانت دفاع کنم از وقتی که به دنیا آمدم گرچه حسرت دیدن روی پرمهر و دستان مهربانت بر دلم ماند اما از خدا می‌خواهم که پدر مردم ایران حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را تا انقلاب حضرت مهدی عج محافظت کند و دستان پرمهر پدرانه‌اش همیشه بر سر ما فرزندان شهدا مستدام بماند.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱/م


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا