اخبار ورزشی

دلیل تشکیل اردوی تیم ملی کشتی فرنگی در غیاب چند ملی‌پوش از زبان رنگرز

دلیل تشکیل اردوی تیم ملی کشتی فرنگی در غیاب چند ملی‌پوش از زبان رنگرز

– اخبار ورزشی –

حسن رنگرز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران درباره دلیل تشکیل اردوی تیم ملی کشتی فرنگی طی روزهای آینده در مازندران اظهار داشت: باتوجه به فاصله زمانی تا المپیک این اردو را در مازندران گذاشتیم. بعد از استراحت یک ماهه در دوره انتقال، اردوی ۱۰ روزه در شمال کشور را با هدف ریکاوری مناسب و رفع ایرادات فنی با ایجاد تنوع برای ملی‌پوشان اعزامی به مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی در نظر گرفتیم.

وی درباره چرایی عدم دعوت از برخی از ملی‌پوشان به این اردو، تصریح کرد: آنهایی که نیستند در مورد هر کدام‌شان یک مسئله وجود دارد. ناصر علیزاده که باید در مسابقه شرکت کند، در مورد علی گرایی هم مسئله‌ کشتی گرفتنش باید مشخص شود، بقیه هم هستند.

رنگرز درخصوص اینکه چرا کشتی‌گیری در دو وزن ۷۲ و ۸۲ کیلوگرم به اردوی مازندران دعوت نشده، گفت: باتوجه به اینکه دانیال سهرابی را در ۶۷ کیلو و علیرضا مُهمدی را در ۸۷ کیلو دعوت کردیم، عملا ملی‌پوشان این دو وزن ما در اوزان پایین و بالا به اردو دعوت شده‌اند. این اردو برای نفرات اعزامی به مسابقات جهانی ۲۰۲۳ و بازی‌های آسیایی بود.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تاکید کرد: این اردوی هماهنگی خارج از فضای خانه کشتی تشکیل می‌شود و به منظور رصد و پایش وضعیت موجود ملی‌پوشان است.

رنگرز درمورد زمان تشکیل اردوی بعدی نیز گفت: ۲۴ آذر تا سوم دی ماه اردوی ۱۰ روزه دوم ما آن هم احتمالا خارج از خانه کشتی تشکیل می‌شود و بعد از مسابقات قهرمان کشوری، اردوی اعزام به کرواسی را خواهیم داشت.

وی در پایان درخصوص زمان اعلام چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی برای سال ۲۰۲۴ عنوان کرد: احتمالا تا آخر هفته اعلام خواهد شد.

استارت اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بدون گرایی و علیزاده

 

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا