چهارمحال و بختیاری

دولت سیزدهم به ارائه خدمات کیفی توجه جدی داشته است

دولت سیزدهم به ارائه خدمات کیفی توجه جدی داشته است

محمدکاظم منزوی در ستاد استاندارد استان تأکید کرد: با وجود اعلام‌های مکرر و فراوان، هنوز برخی از دستگاه‌های اجرایی استان پروانه استاندارد آسانسور را دریافت نکرده‌اند.

وی با اشاره به شرط شهرداری‌های استان و ارائه پروانه استاندارد آسانسور برای صدور پایان‌کار ساختمان افزود: با هر کدام از دستگاه‌های اجرایی استان که پروانه استاندارد آسانسور را تا یک ماه دیگر دریافت نکنند برخورد قانونی می‌شود.

منزوی به لزوم فعال شدن کمیته‌های فرعی شورای استاندارد در چهارمحال و بختیاری اشاره و تصریح کرد: استاندارد نظارت بر خدمات کیفی در مهمانسراها، هتل‌ها و هتل‌آپارتمان‌های استان براساس معیارهای ملی تقویت شده است.

وی ارائه کیفی خدمات را مجزا از قیمت‌های خدمات دانست و یادآور شد: دولت سیزدهم به ارایه خدمات کیفی توجه جدی داشته است در همین راستا مراکز زیرمجموعه بهزیستی چهارمحال و بختیاری به‌ویژه در حوزه سالمندان ارتقای خدمات کیفی را در دستور کار قرار دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: نظارت بر جلوگیری از کم‌فروشی و تشویق اصناف برای خالص‌فروشی به‌ویژه در شیرینی‌فروشی‌های استان از طریق محاسبه جداگانه نرخ شیرینی با بسته‌بندی در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت: در این زمینه اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت استان موظف شد تا پایان هفته جاری کمیته تعیین قیمت خالص شیرینی را فعال کند و از شنبه هفته آینده نظارت کیفی خالص‌فروشی در شیرینی‌فروشی‌ها پیگیری شود.

منزوی تاکید کرد: قرار شد برای استانداردسازی فوم‌ها و یونولیت‌های مصرفی ساختمان‌ها به‌ویژه در طرح نهضت ملی مسکن نظارت‌ها تقویت، از ورود مصالح ساختمانی غیراستاندارد جلوگیری، از محصولات استاندارد تولید استان استفاده و با متخلفان احتمالی این حوزه در هر کجای کشور برخورد شود.

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا