آذربایجان شرقی

راه‌اندازی «سامانه طریق» برای اعزام رایگان زائران تبریزی به مرز تمرچین

راه‌اندازی «سامانه طریق» برای اعزام رایگان زائران تبریزی به مرز تمرچین

به گزارش برگزیده، یعقوب هوشیار خاطرنشان کرد: ستاد اربعین شهرداری تبریز با همراهی شرکت واحد اتوبوسرانی در نظر دارد، امسال نیز طبق سال‌های قبل با اعزام زائران عزیز به مرز تمرچین، گامی هر چند کوچک در تدارک این اجتماع عظیم ایفا کند.

وی ادامه داد: به همین منظور، علاقه‌مندان برای سفر به کربلای معلی می‌توانند از تاریخ اول شهریور، با ثبت‌نام در «سایت طریق» به نشانی formafzar.com/form/tarigh از خدمات رایگان اعزام توسط شهرداری تبریز بهره‌مند شوند.

شهردار با بیان اینکه فرآیند ثبت‌نام از طریق سایت انجام می شود، گفت: زائران کاروان عشق پس از ثبت‌نام در سایت، با در دست‌داشتن پرینت بلیط و کارت شناسایی معتبر از این امکان بهره‌مند شوند.

هوشیار با اشاره به اینکه زمان، مکان و جزئیات دقیق حرکت در طراحی بلیط‌ها در نظر گرفته شده‌است،تصریح کرد: این امکان، نقش ارزنده‌ای در تسهیل سفر زائران خواهد داشت و از نظر کیفی‌سازی خدمات اربعین، تجربه مهمی برای در هوشمندسازی خدمات اربعین به شمار می‌رود.

یعقوب هوشیار تاکید کرد: با توجه به استقبال پرشور متقاضیان، توصیه می‌شود زائران، ثبت‌نام را به روزهای پایانی موکول نکرده و در اسرع وقت بلیط تهیه کنند.

شهردار تبریز متذکر شد: بهره‌مندی از خدمات حمل‌ونقل شهرداری تبریز در ایام اربعین، صرفاً از سایت طریق امکان‌پذیر است و جز این مسیر، ثبت‌نام و سفر امکان‌پذیر نیست.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا