اخبار ورزشی

رتکلیف دنبال کنترل سریع‌تر بر اوضاع منچستریونایتد/ تداوم اعتراضات علیه گلیزرها

رتکلیف دنبال کنترل سریع‌تر بر اوضاع منچستریونایتد/ تداوم اعتراضات علیه گلیزرها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، بر اساس گزارش رسانه‌های انگلیسی سرجیم رتکلیف در حال تکمیل کردن فرایند خرید بخشی از سهام باشگاه منچستریونایتد است. گمان می‌رود که این میلیاردر بریتانیایی برای خرید ۲۵ درصد از سهام باشگاه با خانواده گلیزر (مالکین باشگاه منچستریونایتد) قرارداد بسته است. گفته می‌شود رتکلیف قصد دارد تا دوشنبه هفته آینده مسئولیت بخش فوتبال باشگاه منچستریونایتد را برعهده بگیرد.

این میلیاردر بریتانیایی که مالک باشگاه نیس فرانسه هم هست، قصد دارد پس از اعلام رسمی تصاحب بخشی از سهام باشگاه منچستریونایتد، ۲۴۵ میلیون پوند روی زیرساخت‌های باشگاه سرمایه‌گذاری کند. سِر جیم رتکلیف که پیش از این چندین پیشنهاد را از طریق کمپانی خود با نام «INEOS» برای خرید باشگاه منچستریونایتد به ثبت رسانده بود و با شیخ جاسم بن حمد آل ثانی قطری برای خرید این باشگاه رقابت نزدیکی داشت، در صورت کنترل بر عملیات ورزشی باشگاه منچستریونایتد، انتظار می‌رود تغییرات بزرگی در این تیم ایجاد کند.

منچستریونایتد علاقه‌مند به معاوضه آنتونی با گابی‌گل

گفته می‌شود با آمدن رتکلیف، ممکن است باشگاه منچستریونایتد به همکاری خود با ریچارد آرنولد مدیر اجرایی خود و جان مورتو مدیر ورزشی‌اش پایان دهد. همچنین قرار است دیوید بریلزفورد به‌عنوان مدیر ورزشی در تیم رتکلیف فعالیت کند و احتمالاً در تصمیم‌گیری در مورد آینده اریک تن‌هاخ و مدیر ورزشی این تیم نقش خواهد داشت. در حالی که گفته می‌شود رتکلیف و تیمش در حال حاضر برنامه‌ای برای اخراج تن‌هاخ ندارند، اما از روبرتو د‌زربی سرمربی برایتون به‌عنوان جانشین احتمالی این سرمربی هلندی یاد شده است.

براساس گزارش نشریه «دیلی‌میل» انگلیس؛ هواداران منچستریونایتد قرار است اعتراضات علیه گلیزرها را پیش از آغاز بازی شنبه خود با لوتون تاون در اولدترافورد، ازسربگیرند.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا