سیاسی

رجایی: منادی از رفتارش در دیدار با معلمان عذرخواهی کند/ این رفتار در شان نماینده مجلس نیست

رجایی: منادی از رفتارش در دیدار با معلمان عذرخواهی کند/ این رفتار در شان نماینده مجلس نیست

– اخبار سیاسی –

حسین رجایی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پرالمانی خبرگزاری برگزیده های ایران، با اشاره به رفتار عجیب علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش مجلس رد جلسه دیدار با جمعی از معلمان، اظهار داشت: رفتار آقای منادی بیشتر شبیه به روحیه و منش کارگزاران است و اینطور رفتارها از جریانی مثل جریان کارگزاران خیلی بعید نیست.

در فیلم منتشر شده از آقای منادی، وی به جای گوش دادن به توضیحات و درد و دل‌های معلمانی که از استان‌های دیگر به دفتر وی آمدند، با رفتار‌هایی که در ‌شان یک نماینده، به ویژه رئیس کمیسیون نیست با این افراد برخورد می‌کند.

در این فیلم، فردی به نمایندگی از معلمانی که از استان خوزستان آمده بودند، مشکلات صنفی خود را به رئیس کمیسیون آموزش منتقل می‌کند اما آقای منادی رفتارهای عجیبی همچون باد زدن خود با چند ورقه کاغذ، بازی دادن صندلی و حتی مشغول شدن به خوردن تنقلات از خود بروز می‌دهد.

آقای علیرضا منادی! برای حفظ شان مجلس حداقل رسماً عذرخواهی کنید

حسین رجایی به خبرنگار برگزیده های ایران گفت: متاسفانه جریان کارگزاران همیشه یک نگاه ارباب رعیتی و نگاه بالا به پایین داشتند؛ از این رو انتصاب و ارتباط ایشان با این جریان بعید نیست که نشات گرفته از این نوع نگاه‌ها و گفتمان باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: کار آقای منادی یک کار اشتباهی بوده و ما به نوبه خودمان به عنوان نماینده‌ مجلس، بخاطر رفتار ایشان، از همه‌ی عزیزانی که در آن جلسه بودند و همه‌ی نیروهای خرید خدمات و نیروهای قراردادی آموزش و پرورش عذرخواهی می کنیم.

رجایی با بیان اینکه رفتار آقای منادی به کل مجلس تعمیم داده نمی شود، تصریح کرد: به هر حال ممکن است در یک جمع دویست یا سیصد نفره‌ای استثنائاتی وجود داشته باشد. رفتار ایشان مورد تایید مجلس و نماینده‌های مجلس یازدهم نیست ما خودمان از این رفتار اعلام بیزاری می‌کنیم.

وی تصریح کرد: خود ما شاهد هستیم که بسیاری از نماینده‌ها در بین مردم چقدر متواضعانه رفتار می کنند و می کردند و تاکنون شاهد چنین حرکتی از مسئولین و نمایندگان مجلس نبودیم.

رجایی گفت: امیدواریم آقای منادی هر چه سریع‌تر عذرخواهی کنند.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا