اخبار ورزشی

رحمتی: فقط ناراحت این هستم که نتوانستیم کلین‌شیت کنیم/ بازیکن خارجی باید گره‌گشا باشد نه سربار!

رحمتی: فقط ناراحت این هستم که نتوانستیم کلین‌شیت کنیم/ بازیکن خارجی باید گره‌گشا باشد نه سربار!

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، سیدمهدی رحمتی در نشست خبری بعد از بازی نساجی مقابل صنعت نفت آبادان در هفته چهارم لیگ برتر، اظهار داشت: این برد و کسب سه امتیاز را به هواداران نساجی تقدیم می‌کنم، هوادارانی که تیم‌شان ۱۳ بازی را نبرده بود و دو بازی هم سهم من بود. آنها امروز عاشقانه از اول بازی از تیم‌شان حمایت کردند. شکستن این رکورد نبردن که به ناحق در اختیار نساجی بود را به هواداران تبریک می‌گویم و نوش‌ جان‌شان باشد. به بازیکنانم تبریک می‌گویم که با همه وجودشان برای هواداران بازی کردند. ما امروز فقط و فقط برای هواداران و خانواده‌های‌مان بازی کردیم. بازیکنانم خوب و منطقی بازی کردند.

رحمتی: برد اول گره کار نساجی را باز می‌کند/ بازیکنانم تا احساس خطر نکنند فوتبال بازی نمی‌کنند!

وی در ادامه افزود: از هواداران‌مان خواهش برادرانه دارم که نساجی را بیش از حد تحت فشار نگذارند. این تیم هنوز کار دارد. تیم‌مان هنوز کامل نشده است. هواداران از نساجی حمایت کنند و اجازه دهند در مسیری که در پیش داریم با آرامش در کنار هم برویم. باید از مهندس حدادیان، آقای بایندریان و صادق درودگر که واقعاً خالصانه کار کردند، تشکر ویژه کنم. اگر هر کس دیگری بود و تیم نمی‌برد جانانه پای تیم نمی‌ایستاد، ولی به عشق مردم و این شهر پای تیم نساجی ماندند و همه جوره زحمت کشیدند تا ما در این نقطه بایستیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در واکنش به این سؤال که با وجود بازی ترکیبی فوق‌العاده تیمش، برخلاف پیش‌بینی قبل از بازی کلین‌شیت نکردند، گفت: ما بازیکنانی که برای تیم انتخاب کردیم و چه بازیکنانی که امسال آمده‌اند ترکیبی از بازیکنان دونده، تکنیکی و تاکتیک‌پذیر هستند. خیلی دوست داشتیم برنده باشیم و به همین دلیل با ترکیبی هجومی بازی کردیم. فقط ناراحت این هستم که نتوانستیم کلین‌شیت کنیم. شاید کلین‌شیت کردن از دید خیلی‌ها مسئله بی‌اهمیتی باشد، ولی وقتی تیمی در بازی‌های متوالی گل نمی‌خورد، گل نخوردن به آن تیم شخصیت و پرستیژی می‌دهد که به هر تیمی نمی‌رسد.

رحمتی ادامه داد: از بابت کلین‌شیت نکردن تیم‌مان ناراحت هستم، ولی به بازیکنانم تبریک می‌گویم. به آنها در سه چهار روز گذشته سخت گذشت، نه به خاطر شکست در بازی قبل، بلکه به خاطر ناراحتی هواداران. اول بازی را با اوایل دو بازی قبل‌مان مقایسه کنید که حتی صدای هواداران نیز فرق می‌کرد. دلیلش را هم می‌دانیم و از مسئولان مربوطه می‌خواهم به کسانی که با عشق به استادیوم می‌آیند و تیم‌شان را تشویق می‌کنند، اجازه دهند فعالیت‌شان را انجام دهند. خیلی‌ها در این کشور خیلی کارهای دیگر می‌کنند و ضرر می‌زنند، ولی کسی نمی‌بیند. لیدرهای ما مخلصانه بی‌هیچ چشمداتی حنجره‌شان را می‌گذارند. اجازه دهند بیایند و کارشان را انجام دهند. شنیده‌ام که گفته‌اند نساجی به ما ربطی ندارد، ولی این حرف قشنگ نیست. بی‌احترامی کردن مأمور دولت به یک تماشاگر کار قشنگی نیست. امیدوارم دیگر نه بشنویم و نه این مشکلات را داشته باشیم. ما ضمانت می‌کنیم هوادار بیاید تیمش را تشویق کند و مشکلات دیگر ایجاد نکند.

وی در مورد وضعیت صابر حردانی و اینکه آیا بازیکنی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا جذب می‌شود یا نه، گفت: مطمئناً از بازی بعدی چه در لیگ قهرمانان آسیا و چه لیگ برتر، اسماعیل بابایی به ما اضافه می‌شود. دنبال این هستیم که بازیکن خارجی را تا قبل از پایان نقل‌وانتقالات به تیم اضافه کنیم. خیلی مهم است بازیکن خارجی که می‌آید گره‌گشا باشد تا اینکه سربار باشد. خوشحالم که امیرسام دلیری با ۱۹ سال سن اولین بازی لیگ برتری‌اش را انجام داد و جزو تلنت‌های لیگ است. این شهر تلنت‌های زیادی مثل مرصاد صیفی و … دارد. خیلی از بازیکنان هستند که اسم‌شان را یادم نمی‌آید. اینها در فوتبال قشنگ است. فکر کنم برای سال بعد سه بازیکن بومی در ترکیب باشند که خیلی سر و شکل خوبی برای نساجی خواهد داشت. درباره حردانی نیز باید بگویم وقتی فاصله بازی‌ها کم می‌شود ریکاوری را سخت می‌کند. او خسته بود و به همراه زامهران تعویض شدند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران راجع به اینکه آیا از بازیکنان آکادمی در لیگ قهرمانان آسیا استفاده می‌کند یا نه، خاطرنشان کرد: صد درصد هر کدام بتوانند کمک کنند، این کار را انجام می‌دهیم. توقع مردم این است که بازیکنان آکادمی و بومی در نساجی بازی کنند. این تیم خصوصی است و مالک باشگاه چون مازندرانی است دوست دارد بازیکنان این استان به تیم اصلی بیایند و بازی کنند.

رحمتی افزود: در نیم‌فصل دوم نیز بازیکنانی به جمع ما اضافه خواهند شد. به غیر از رشید مظاهری، محمدزاده، مهدی‌زاده و بیگی بازیکنان بالای ۳۰ سال نداریم. میانگین سنی ما پایین آمده است که باعث می‌شود تیم سرحال‌تر شود. در آخر صحبت‌هایم خواهش می‌کنم فشار را روی این تیم زیاد نکنید. نساجی حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت و به این نتیجه می‌رسید. این تیم نیاز به حمایت دارد و زمانی که بازیکنان بدانند مردم حمایت می‌کنند با همه انرژی‌شان بازی خواهند کرد.

وی در واکنش به این سؤال که چرا نساجی باید یک روز به آغاز بازی تیمش به قائمشهر می‌آید، گفت: فاصله بازی قبلی‌مان پنج روز بود و دوست داشتیم زودتر بیاییم، ولی شرایط مهیا نبود. در تهران مجموعه‌ای در اختیارمان است که هم فیزیوتراپی، استخر و … دارد. ما از خدای‌مان است که اینجا بمانیم ولی اینکه یک روز زودتر آمدن ما دلیلی برای موفقیت نساجی باشد، نه من می‌توانم ادله‌ای داشته باشم و نه علم فیزیولوژیک می‌تواند چیزی تعریف کند. صنعت نفت سه روز زودتر آمده بود و دیدید در اواخر بازی رمقی نداشتند. ما دوست داریم یکی دو روز زودتر اینجا بیاییم، ولی خواسته ما زمین تمرین است که بدهند. پس از نود دقیقه بازی کردن، بروید جلوی دروازه نساجی در این بازی را ببینید که شرایط زمین چطور است. وقتی یک روز در اینجا تمرین کنیم دیگر شرایط برای بازی فردا مهیا نخواهد بود.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا