اخبار روز

روایت نماینده حماس از جنایات بی‌شمار اسرائیل در غزه/ تاکنون ۳۰ هزار تن بمب ‌به روی مردم ‌ریخته‌اند

روایت نماینده حماس از جنایات بی‌شمار اسرائیل در غزه/ تاکنون ۳۰ هزار تن بمب ‌به روی مردم ‌ریخته‌اند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران از تربت جام، نماینده حماس در ایران شب گذشته با حضور در جمع معتمدین شیعه و اهل سنت تربت جام در مصلی الغدیر ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی درمصلی الغدیر این شهرستان اظهارداشت:مقاومت ابتکار عمل را در جنگ جهانی  در دست دارد و با اعتقاد کامل آماده جنگ طولانی با رژیم کودک کش صهیونیستی اسرائیل است.

خالد القدومی افزود:ما جنگ را آغاز کردیم و برای آزادی کل فلسطین جنگ را ادامه می‌دهیم  ما آماده جنگ طولانی بارژیم کودک کش اسرائیل هستیم، پیروزی در عملیات طوفان الاقصی محقق شده و به بهار پیروزی و آزادی فلسطین و غزه منجر خواهد شد.

وی گفت:براثر تجاوزات رژیم صهیونیستی ده درصد جمعیت نوار غزه قربانیان مستقیم حملات جنایتکار رژیم صهیونیستی شهید و یا مجروح شدند. در هریک دقیقه یک زخمی و هر ساعت ۱۵ فلسطینی شهید می‌شوند و هر ساعت ۶ کودک و ۵ زن قتل و عام می شوند و ۷۰ ‌درصد مردم غزه براثر بمباران و حملات رژیم ناچار به ترک منازل خودشدند و کوچ اجباری کردند.

القدومی اضافه کرد: یک میلیون و ۶۰۰ هزار شهروند نوارغزه بی خانمان شدند و رژیم صهیونیستی بیش از ۳۰ هزار تن بمب  به میزان سه برابر بمب هیروشیما به روی مردم غزه ریخته است، و ۹۲ مرکز امدادی غزه قادر به خدمت رسانی نیستند.

وی تاکیدکرد: جمهوری اسلامی ده‌ها سال است که با مردم فلسطین است و قبل از اینکه حماس به دنیا بیاید جمهوری اسلامی از فلسطین حمایت کرده است .جمهوری اسلامی  نیازهای که فلسطین دارد  مانندکمک‌های دیپلماسی ، نظامی و …به مقاومت دارد و باید این کمک‌ها را کل آزادگان جهان به فلسطین داشته باشند و مانند جمهوری اسلامی و سید حسن نصرالله پای کار باشند و جنایات جنگی رژیم کوک کش صهیونیستی را متوقف کنند.

نماینده حماس از دیوار حائل که اسرائیل بیش از یک و نیم میلیارد دلار برای ساخت آن هزینه کرده بود و مجهز به پیشرفته‌ترین دوربین‌ها بوده است، یادآورشد: رزمندگان حماس از آن عبور و صهیونیست‌ها را در عمق سرزمین‌های اشغالی غافلگیر کردند.

وی با بیان اینکه اگر اسرائیل حمایت آمریکا را دارد ما هم حمایت خدا را داریم بیان کرد: در کنار حوادث تلخ غزه و نسل‌کشی وحشیانه صهیونیست‌ها ، دو واقعیت شیرین که بشارت از تحولات مهم دارد را فراموش نکنیم ،عملیات طوفان الاقصی دکترین امنیتی‌نظامی بن گوریون را که ۷۵ سال راهبرد اسرائیل بود را فروپاشید و روند رو به زوال این رژیم را تسریع خواهد کرد.

/۲۸۲/.

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا