اخبار ورزشی

روبیالس استعفا نکرد و جواب منتقدانش را داد

روبیالس استعفا نکرد و جواب منتقدانش را داد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، مجمع فوق‌العاده فدراسیون فوتبال اسپانیا برای بررسی اتفاقات جنجالی اخیر درباره حرکت جنجالی‌ لوئیس روبیالس در مراسم اهدای مدال‌های جام جهانی ۲۰۲۳ بانوان، امروز (جمعه) برگزار شد و در آن برخلاف آنچه روز گذشته اعلام شده بود، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا استعفا نکرد.

روبیالس در سخنرانی طولانی‌اش در این مراسم تأکید کرد حرکت او که به منزله تعرض به جنیفر ارموسو ستاره تیم ملی بانوان اسپانیا قلمداد شده، بدون هیچ نیت سویی و صرفاً در نتیجه هیجان و شادی زیاد او از افتخارآفرینی هموطنانش بوده است و به همین دلیل هیچ دلیلی برای استعفا نمی‌بیند. 

روبیالس تسلیم شد/ استعفا؛ تاوان جنجال رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا

روبیالس اگرچه بابت انجام این حرکت عذرخواهی کرد و سعی در توجیه کار خود نداشت اما هجمه صورت گرفته علیه او را نامتناسب با اتفاق رخ داده و حاصل بزرگ‌نمایی گروه‌های فمنیستی دانست. رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا در مهمترین بخش از سخنرانی خود گفت: وقتش رسیده که حرفم را بزنم. آیا فکر می‌کنید این هجمه‌ای که علیه من به راه افتاده می‌تواند مرا تسلیم و وادار به رفتن کند؟ من استعفا نمی‌کنم.

با شفاف‌سازی روبیالس درباره موضع خود، اکنون باید دید که آیا شکایت‌های صورت گرفته از او منجر به اخراج وی با تصمیم مراجع قضایی ورزش اسپانیا همچون شورای عالی ورزشی یا دیوان عالی ورزش خواهد شد یا خیر.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا