کهگیلویه و بویراحمد

روزهای خوب پسران نفت در لیگ دو/،کسب امتیاز نفت و گاز در خانه

به گزارش برگزیده های ایران از گچساران در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور و در هفته نهم این رقابت ها دو تیم نفت و گاز گچساران و آبی پوشان امید کوشا تهران به میزبانی تیم نفت و گاز در ورزشگاه شهدای نفت گچساران به مصاف هم رفتند.

  این دیدار مهیج و زیبا با پیروزی شیرین نفتی های گچساران در خانه خود به پایان رسید.

عصر امروز سه شنبه دو تیم در شرایطی که بارندگی های چند روز گذشته بر کیفیت زمین مسابقه و بازیکنان تاثیر خود را گذاشته بود پای به این دیدار گذاشتند و در نیمه اول در دقیقه ۹ تیم میهمان به گل اول بازی رسید تا نیمه نخست را با برتری به رختکن برود.

 اما در نیمه دوم طلایی پوشان نفت گچساران حملات خود را بر دروازه این تیم تهرانی بیشتر کردند و توانستند از حملات پرشمار خود استفاده کنند و در ابتدا و در دقیقه ۵۳ توسط هانی نژاد تمیمی به گل تساوی و سپس در دقیقه ۶۶ توسط روزبه آروانه به گل پیروزی بخش دست پیدا کنند تا مزد زحمات و حملات پرشمار خود در این بازی زیبا را بدست آورند و هر سه امتیاز این دیدار خانگی را ازعان خود کنند.

از نکات قابل توجه این بازی می توان به ارائه فوتبال کاملا تهاجمی و هماهنگ شاگردان عزیز فریسات اشاره داشت که با وجود اینکه در دقایق ابتدایی بازی از میهمان خود عقب افتادند اما ریتم بازی هجومی و زیبای خود را بدست آوردند و تا انتهای بازی چندین موقعیت مسلم گلزنی را بر روی دروازه حریف ایجاد کردند .

 در نهایت این نمایش دلچسب پسران نفت اجازه خودنمایی بیشتر را به حریف جسور تهرانی نداده و این تیم نفت بود که توانست سه امتیاز مهم را بسود خود کند.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با این پیروزی با کسب ۱۶ امتیاز به رده دوم جدول رده بندی صعود کرد.

همچنین تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در هفته دهم در تهران مهمان تیم نیروی زمینی خواهد بود..

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا