کرمانشاه

زمین خواری به هر شکل و شیوه‌ای محکوم است/ دادستان: اجازه اقدام فراتر از قانون را نمی دهیم

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران از کرمانشاه، شهرام کرمی به حواشی پیش آمده پیرامون تخریب یک سازه غیرقانونی در بلوار طاق‌بستان توسط شهرداری کرمانشاه واکنش نشان داد و در تشریح ابعاد مختلف این حادثه، اظهار داشت: چندی پیش درخواستی به شهرداری کرمانشاه داده می شود تا به مناسبت آغاز ایام فاطمیه نمایشگاهی در این رابطه در محل بلوار طاق‌بستان برگزار شود.

وی ادامه داد: شهرداری کرمانشاه نیز با درخواست احداث یک سازه موقت برای مدت چند روز در محدوده بلوار طاق‌بستان موافقت می‌کند، اما متاسفانه علی‌رغم اینکه شهرداری تنها با ساخت یک سازه موقت موافقت کرده بود، اما نهاد درخواست دهنده ساخت یک سازه بتنی را در این محل آغاز می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه تصریح کرد: در نهایت، مسوؤلین شهرداری باتوجه به اینکه این کار مصداق زمین‌خواری است، دستور تخریب این سازه را صادر می‌کنند که با واکنش‌های تندی مواجه می‌شود و بیانیه‌های تندی علیه شهرداری صادر می‌شود.

وی به جایگاه مقام حضرت فاطمه(س) زهرا در کلام مقام معظم رهبری که از ایشان به عنوان قله بشریت، انسان کامل و ….یاد می‌کنند، اشاره کرد و گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی زنان مسلمان است و مقام والایی در عرش و فرش دارد، بنابراین اجازه نمی‌دهیم که عده ای با سوء‌استفاده از نام دختر پیامبر(ص) دست به زمین خواری بزنند.

دادستان کرمانشاه با حمایت از این اقدام شهرداری کرمانشاه، اعلام کرد: این اقدام شهرداری کرمانشاه در تخریب این سازه کاملا قانونی بوده است.

مدعی‌العموم استان با تاکید براینکه دستگاه قضایی با هر کس در هر جایگاه و مقامی که اقدام غیرقانونی کند برخورد قاطع می‌کند، خاطرنشان کرد: اجازه نمی‌دهیم عده‌ای زمین‌خوار به نام مذهب با احساسات مردم بازی کنند و اقدامات غیرقانونی داشته باشند.

انتهای پیام/پ


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا