لرستان

ساختمان اداری بیمه سلامت شهرستان چگنی افتتاح شد

ساختمان اداری بیمه سلامت شهرستان چگنی افتتاح شد

به گزارش برگزیده لرستان ،با حضور دکتر فرهاد زیویار استاندار لرستان،معاونین استاندار، امام جمعه شهرستان چگنی، بازگیر فرماندار شهرستان چگنی ،دکتر محسن اسدبیگی مدیرکل بیمه سلامت استان و دیگر مسئولان استانی، ساختمان اداری بیمه سلامت شهرستان چگنی با اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد ریال افتتاح شد.

دکتر اسدبیگی در این مراسم با اشاره به اینکه بیمه سلامت شهرستان چگنی صاحب خانه شد،گفت: ساختمان اداری بیمه سلامت شهرستان چگنی در مساحتی به متراژ ۲۳۵ متر مربع با زیر بنای ساختمان در دو طبقه به متراژ ۲۶۰/۶۱ متر مربع ، سطح اشغال در هر طبقه ۱۱۷/۳۸ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد ریال، به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: با حمایت دکتر ناصحی تمام اعتبار خرید و ساخت زمین از سازمان بیمه سلامت کشور تامین شده و بودجه آن استانی نیست و از طریق بودجه دولتی دریافت شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان لرستان با اشاره به اینکه بیش از ۹۷ درصد شهرستان چگنی تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند، بیان کرد: از جمعیت ۴۲ هزار نفری شهرستان چگنی بیش از ۴۱ هزار نفر آن تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند که بیشتر آنها در حوزه روستایی هستند.

اسدبیگی اظهار کرد:از جمعیت یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفری استان بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر آن تحت پوشش بیمه سلامت است که از جمعیت تحت پوشش هم بیش از ۸۰ درصد آن یعنی ۹۹۰ هزار نفر به صورت رایگان تحت پوشش قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه ۱۳ مرکز طرف قرارداد در شهرستان چگنی وجود دارد،خاطر نشان کرد: بیمارستان، رادیولوژی، دو داروخانه ، دندانپزشک،۶ مراکز بهداشتی درمانی روستایی و دو دفاتر پیش خوان طرف قرارداد در شهرستان چگنی به بیمه شدگان خدمات ارائه می کنند.

مدیرکل بیمه سلامت لرستان یادآور شد:حضور اداره بیمه سلامت در شهرستان ها یکی از سیاست‌های کلان سلامت در راستای ایجاد عدالت در سلامت و توسعه خدمات بیمه‌ای در این زمینه می باشد.

وی ادامه داد: ساختمان استیجاری علاوه بر استهلاک تجهیزات، زیرساخت های نرم افزار هم با مشکل مواجه خواهند شد ولی وقتی ساختمان به صورت ملکی باشد دیگر این مشکلات وجود ندارد و در بحث خدمات رسانی خصوصا تایید خدمات دارو و سایر خدمات تشخیصی درمانی و بدون مشکل می توانیم به بیمه‌شدگان ارائه خدمت کنیم.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا