فرهنگ و هنر

سامانه‌ای برای ارتباط مردم و هیأت‌ها با سازمان تبلیغات/ تخلفات را گزارش کنید

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت برگزیده های ایران، سازمان تبلیغات اسلامی سامانه «صدای هیأت» را برای برگزاری بهتر هیأت‌های مذهبی از محرم امسال راه‌اندازی کرد که با استقبال بالایی هم از سوی مردم مواجه شد. در این سامانه دو بخش مجزا هم برای مسئولین هیأت‌ها و دیگری برای عموم مردم وجود دارد.

در بخش اول مسئولین هیأت‌ها می‌توانند مشکلات و چالش‌های اجرایی خود را با مراکز و ارگان‌های مربوطه مطرح کنند. در این مرحله سازمان تبلیغات همراه، هم‌صدا و پیگیر گزارش‌های مسئولین هیأت‌ها برای رفع مشکلات آن‌ها می‌شود.

در بخش دوم هم عموم مردم می‌توانند نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود درباره نحوه برگزاری مراسم را مطرح کنند. به این ترتیب به برگزاری با شکوه هیأت‌های مذهبی و عرض ارادت کمک خواهد شد.

توضیحات بیشتر در این سامانه را اینجا مشاهده کنید:

 

 

علاقه‌مندان برای دریافت لینک سامانه می‌توانند عدد ۱‌ را به شماره ۱۰۰۰۴۶۱۵ ارسال کنند. سایت این سامانه نیز www.sedayeheyat.ir است.

حجت‌الاسلام مجید باباخانی، رئیس سازمان هیأت و تشکل‌های دینی هم در این‌باره گفته بود: «صدای هیأت در واقع می‌خواهد مشکلات و نظرات مردم را در قالب هیأت به گوش همگان برساند. برای رسیدگی و پیگیری امور هیأت نیز ۴۲۰ دفتر در سراسر کشور پاسخگوی هیأت‌های مذهبی‌اند. صدای هیأت علاوه بر دریافت نقطه‌نظرات و بررسی مشکلات قرار است در حوزه تولید محتوا نیز ورود کند. امسال با توجه به اینکه ایام فاطمیه با شهادت حاج قاسم سلیمانی مصادف شده است، به دنبال این هستیم تا در جهت تقویت فعالیت‌های فاخر مرتبط با این شهید بزرگوار را که در هیأت‌های مذهبی سراسر کشور برگزار می‌شود، گامی برداریم.»

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا