سمنان

سبک فرماندهی شهید سلیمانی از زبان سردار فدوی/ روایت مردی که در شرایط سخت همیشه پیش‌قدم می‌شد

به گزارش برگزیده های ایران از سمنان، سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه در مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در حسینیه شهدای گمنام سپاه استان سمنان با اشاره با سبک فرماندهی شهید سلیمانی با بیان اینکه شهید سلیمانی با اخلاص و صدق، تمام توان خود را پای کار انقلاب آورد، اظهار کرد: حاج قاسم چقدر زیبا با خدا معامله کرد. 

وی اضافه کرد: شهید سلیمانی در میدان جنگ همواره در خط مقدم نبرد بود و خودش در شرایط سخت همیشه پیش‌قدم می‌شد و به همین دلیل نیروها به دنبال فرمانده می‌رفتند و به او عشق می‌ورزیدند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شهید سلیمانی در دل و عمل هر لحظه که می‌گذشت عشق شهادت در او بیشتر می‌شد تا این‌که خداوند خواسته‌اش را اجابت کرد، ادامه داد: شهادت بزرگ‌مردی همچون سردار سلیمانی نقطه عطفی در تاریخ دلدادگان انقلاب اسلامی ایجاد کرد.

فدوی با اشاره به رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس افزود: شهدا در دل عاشقانه به معشوق خود دل باختند و قدم در راه شهادت گذاشتند.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به شکست سیاست‌های آمریکا در منطقه گفت: امروز آمریکایی‌ها برابر جبهه حق مجبور به فرار شده‌اند و رزمندگان محور مقاومت آن‌چنان عرصه را بر آن‌ها تنگ کرده‌اند که التماس می‌کنند که ما را از این ورطه بیرون بکشید.

فدوی با بیان اینکه همواره حزب خدا پیروز است و این وعده خداست، گفت: ما این موهبت الهی را در طول ۴۳ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی دیده‌ایم و به آن ایمان داریم.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/م


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا