اخبار روز

سخنگوی حماس: صهیونیست‌ها تلاش دارند تصویری غیرواقعی از حضور نظامیان خود در غزه نشان دهند

سخنگوی حماس: صهیونیست‌ها تلاش دارند تصویری غیرواقعی از حضور نظامیان خود در غزه نشان دهند

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری برگزیده های ایران، سخنگوی جنبش مقاومت فلسطین (حماس) در واکنش به ادعای حملات زمینی صهیونیست‌ها گفت: تهدید به جنگ زمینی نادرست است؛ زیرا اشغالگران صهیونیست از چند روز پیش آن را شروع کرده‌اند.

سخنگوی حماس افزود: عملیات زمینی و حمله با تانک برای اسرای اسرائیلی در غزه خطرات زیادی دارد و دشمن بر این باور است که با کشتار و بمباران مستمر می‌تواند بر پرونده اسرا تأثیر بگذارد.

وی در ادامه افزود: گردان‌های القسام به مقابله با دشمن و مدیریت مؤثر نبرد ادامه می‌دهند و دشمن از مواضع تمرکز خود در برخی مناطق درگیری به‌سبب مقابله مقاومت عقب‌نشینی کرده است.

دفتر اطلاع‌رسانی دولتی در نوار غزه نیز به‌نوبه خود به ادعای حمله زمینی صهیونیست‌ها واکنش نشان داد و گفت: به‌خلاف گفته اشغالگران، هیچ گونه پیشروی زمینی در داخل محله‌های مسکونی در نوار غزه وجود ندارد و آنچه در خیابان صلاح‌الدین رخ داد، هجوم چند تانک ارتش اشغالگر و یک بولدوزر از منطقه «جوهرالدیک» بود.

این مرجع فلسطینی در واکنش به ادعای اشغالگران مبنی بر پیشرفت زمینی گفت: کاملاً روشن است که رژیم صهیونیستی تلاش می‌کند تصویری غیرواقعی از حضور نظامیان خود در مناطق داخل غزه نمایش دهد.

دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه تصریح کرد: در زمان حاضر هیچ خودروی نظامی ارتش رژیم اشغالگر در خیابان صلاح‌الدین حضور ندارد و حرکت شهروندان به‌صورت عادی در جریان است.

بیست‌وچهارمین روز «طوفان الاقصی»| ضربات سخت مقاومت صهیونیست‌ها را وادار به عقب‌نشینی کرد/ عملیات ضدصهیونیستی در قدس اشغالی
تلفات ارتش صهیونیستی در جنین/ بازداشت گسترده فلسطینی‌ها در کرانه باختری

/+

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا