آذربایجان غربی

سخنگوی سپاه: آمریکایی‌ها باید از کشورهای منطقه خارج شوند/ شیخ‌نشینان منطقه بدانند به جای سستی تکیه کرده‌اند

به گزارش برگزیده های ایران از ارومیه، سردار رمضان شریف روز یکشنبه ۱۲ دی در آیین بزرگداشت سالگرد شهادت سردار سلیمانی در ارومیه، اظهار داشت: همانطور که آمریکایی‌ها از افغانستان با ذلت و خواری خارج شدند، از دیگر کشورهای منطقه نیز باید بیرون بروند.

وی با اشاره به سخنان چند روز پیش اشرف غنی رییس جمهوری پیشین افغانستان در خصوص خیانت آمریکایی ها به وی، اضافه کرد: این حرف اشرف غنی، زبان حال شیخ نشینان حاشیه اطراف کشور ماست.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: این شیخ نشینان بدانند که نظیر مبارک در مصر، صدام حسین در عراق، بن علی در تونس و شاه ایران به جای سستی تکیه کرده اند.

سردار شریف اضافه کرد: جبهه حق با الگوگیری از شهید عزیزمان حاج قاسم پیش می رود و کسی نمی‌تواند مانع آن شود.

وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی با وجود عده و تجهیزات کمتر مقابل تروریست های تا بن دندان مسلح سوریه و عراق پیروز شد، اظهار کرد: حاج قاسم مدت‌ها پیش از شکست کامل داعش و ایادی آمریکا در منطقه، وعده شکست آنها را داده بود که این امر به دلیل اشراف و شناخت وی از جبهه دشمن و صلابت و استحکام جبهه مقاومت تحقق یافت و دشمنان اسلام شکست خوردند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص پیروزی ملت و دولت سوریه بر تروریست‌ها در همان ابتدای فعالیت گروه‌های تروریست در این‌ کشور، بیان کرد: این امر نیز سال‌ها بعد محقق شد و همان روز ملت و دولت سوریه پیروز میدان شده است.

سردار شریف گفت: امروز فاطمیون، حیدریون، زینبیون، بسیجیان کشورمان و لبنانی ها افتخار می‌کنند در جبهه ای بجنگند که قاسم سالها فرمانده آن بوده است.

وی با اشاره به ترس همیشگی دشمنان از حاج قاسم، افزود: به داد و فریادهای صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها نگاه نکنید، آنها هنوز هم از تفکرحاج قاسم می ترسند و حتی از ابراز ارادت جوانان در فضای مجازی به ایشان نیز هراس دارند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه حاج قاسم همواره به دنبال دیده نشدن بود، بیان کرد: این اخلاص وی موجب شده تا بعد از ۲ سال از شهادت این شخصیت والامقام همچنین از او یاد می شود و جوانان پیرو مکتب حاج قاسم هستند

سردار شریف اضافه کرد: چندی پیش یکی از مقامات برجسته آمریکایی گفته بود که ما حاج قاسم را به خاطر شکست در منطقه ترور نکردیم بلکه این ترور به خاطر محبوبیت وی و حلقه وصل بودن او بین مردم و نظام انجام شد.

وی گفت: آمریکایی ها و دشمنان ایران اسلامی سال ها در تلاش بودند که بین ملت و نظام فاصله بیندازند ولی حاج قاسم با محبوبیت خود، مانع این می شد.

وی افزود: یکی دیگر از ویژگی های حاج قاسم این بود که خود را سرباز ولایت می دانست و شهرت او نیز محصول عنایات، توجهات، تدابیر، نصایح، پشتیبانی ها و اعتماد ویژه رهبر معظم انقلاب بود.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: حاج قاسم برای همه اقشار و افراد در جامعه ما درس دارد و او همواره الهام بخش، منشا اثر و الگو بوده، هست و خواهد بود.

سردار شریف گفت: این الگو بودن به حدی است که جوانان فلسطینی در رژه خود، عکس حاج قاسم را در جلوی صفوف خود حمل و نشان می دهند که از او پیروی می‌کنند.

انتهای پیام/ ق


سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا