اخبار ورزشی

سرپرست تیم امید: با قدرت در مسابقات هانگژو شرکت می‌کنیم/ بمب‌ها را بگذارید بعد از بازی تیم ما

سرپرست تیم امید: با قدرت در مسابقات هانگژو شرکت می‌کنیم/ بمب‌ها را بگذارید بعد از بازی تیم ما

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، مهران فرقانی در حاشیه تمرین تیم امید اظهار داشت: ۷ صبح روز یکشنبه عازم تاشکند هستیم. در مورد تیم باید بگویم،‌ سامان فلاح و یک بازیکن دیگر مصدوم هستند و مابقی بچه‌ها حضور دارند. از باشگاه سپاهان هم تشکر می‌کنیم، با وجود اینکه با زنیت بازی دوستانه داشتند بازیکنان خود را در اختیار تیم امید قرار دادند.

وی افزود: همه جا می‌گویند این تیم ۵۰ سال است به المپیک نرفته. این فشار نباید روی بچه‌ها باشد. این ارتباطی به بازیکنان تیم امید ندارد و بچه‌های فعلی تیم امید تازه آمده‌اند. خواهش می‌کنم این فشار را از روی بچه‌های ما بردارید. اینها آینده فوتبال ما هستند. ما دست رسانه‌ها را می‌فشاریم و خواهش می‌کنیم کمک کنند. بازیکنان بسیار مستعدی در تیم امید حضور دارند. آنقدر بازیکن شایسته و خوب در لیگ حضور دارند که انتخاب بازیکنان این تیم سخت بود.

مشکل سقف بودجه سپاهان یقه تیم امید را می‌گیرد؟/ غیبت حسین‌نژاد در بازی‌های آسیایی!

سرپرست تیم فوتبال امید کشورمان درباره اینکه آیا همه باشگاه‌ها با این تیم همکاری داشته‌اند، تصریح کرد: بله، همه به موقع حضور داشتند و هاشم‌نژاد (بازیکن تراکتور) هم بعد از بازی تیمش در فرودگاه به ما ملحق می‌شود.

فرقانی راجع به اینکه آیا غیبت بازیکنان سپاهان در مسابقات بازی‌های آسیایی به تیم امید ضربه نمی‌زند، خاطر نشان کرد: به هر حال آنها هم در لیگ قهرمانان آسیا بازی دارند. هیچ فرقی ندارد؛ وقتی سپاهان به لیگ قهرمانان می‌رود نماینده ایران است. ما باید تعامل داشته باشیم. خوشبختانه در لیست ۵۰ نفره هم بازیکن داشتیم و جایگزین کردیم.

وی درباره اینکه نگاه کادر فنی به بازی‌های آسیایی هانگژو چگونه است، گفت: من هنوز از عنایتی لیستی برای این بازی‌ها نگرفته‌ام. یک لیست ۵۰ نفره است و دو بازیکن بزرگسال را هم همه می‌دانند که ارسلان مطهری و حسینی هستند. این لیست را باید برای هانگژو بفرستیم، ولی نگاه فدراسیون و کمیته ملی المپیک این است که با قدرت در این مسابقات شرکت کنیم.

سرپرست تیم امید در مورد میزان مصدومیت سامان فلاح اظهار داشت: ان‌شاءالله این بازیکن به بازی‌های هانگژو می‌رسد.

«آیا بازیکنی برای خروج از کشور مشکل دارد؟»، فرقانی در پاسخ به این پرسش یادآور شد: الان ما یک مشکل برای محمدرضا بردبار داریم و صبح فردا باید برای آخرین امضای او بروم. ما ۴۵ روز پیش برای او اقدام کردیم و در سفر قبلی به عراق نتوانستیم این بازیکن را ببریم. او بازیکن مهمی برای ماست. من خواهش می‌کنم مسئولان ارتش کمک کنند. نه فقط این دوره؛‌ ما باید به تورنمنت‌های زیادی برویم. آنها باید نگاهی ورزشی‌تر داشته باشند. الان ما یک بازیکن سرباز دیگر داشته باشیم و یکی از این بازیکنان مصدوم شود، من در یک هفته چطور می‌توانم این بازیکن را از کشور خارج کنم؟!

وی راجع به زمان اضافه شدن اللهیار صیادمنش و امین حزباوی به تیم امید هم گفت: من با صیادمنش دیروز صحبت کردم و بلیت را برای او فرستادم. با حزباوی هم صحبت کردم. در تاریخ ۳ سپتامبر علی پوردارا و امین حزباوی به ما اضافه می‌شوند و بلیت صیادمنش هم برای فرداست و هیچ مشکلی وجود ندارد. من دیدم که نوشته بودند بمب می‌ترکد و به تیمی می‌رود! خواهشم این است که بمب‌ها را برای بعد از بازی بگذارید. ما در شرایط خیلی خیلی حساسی هستیم. اینها هم بازیکن ۳۰ ساله نیستند و این خبرها روی بازیکنان تأثیر می‌گذارد.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا