خراسان رضوی

سیدصالحی: بازیکنان ما را به ورزشگاه راه ندادند/ پدیده در مشهد غریب است

به گزارش برگزیده های ایران از مشهد، سیدمهدی سیدصالحی پس از شکست ۳ بر صفر مقابل استقلال در جمع خبرنگاران در مورد شرایط بد این تیم در جدول لیگ اظهار داشت: وقتی قبل از بازی محسن ربیع‌خواه و احسان حسینی را به ورزشگاه راه نمی‌دهند. قبل از آمدن به مشهد با‌ آقای نعمتی هم صحبت کردم تا زمین بگیریم مگر می‌شود تیم مشهدی یک جلسه در ورزشگاه ثامن‌الائمه تمرین کند آن هم در هفته‌ای که ما با استقلال بازی داریم و بازی‌های تیم لیگ‌های ۲ و ۳ در ورزشگاه ثامن برگزار می‌‌شود. مگر نمی‌دانید در این هفته تیم لیگ برتری مشهد بازی داشت. برای گرفتن زمین باید التماس پیمانکار را بکنیم. بروید از پیمانکار و زمین شماره ۲ بپرسید که به هیأت فوتبال گفته چرا بازی‌ تیم‌های لیگ ۲ و ۳ را در این ورزشگاه گذاشتید. ما در اینجا غریب هستیم.

وی افزود: قبل از بازی نماینده سازمان لیگ به ما می‌گوید پدیده، نماینده هیأت فوتبال به ما می‌گوید شهرخودرو؛ چه  انتظاری دارید؟ در جریان بازی هم قبل از اینکه داور سیدعباسی را  اخراج کند ناظر بازی گفت کمک داور مرتکب اشتباه شد. در بازی‌های ما کمک داوران بازی‌ها را به حاشیه می‌برند. ما اینجا غریب هستیم عین واقعیت را می‌گویم و هزینه می‌کنیم و برای‌مان حاشیه درست می‌شود به خدا قسم ولمان کنید و خسته شدیم. 

سیدصالحی در مورد اینکه فرق پدیده با استقلال و پرسپولیس چیست، گفت: آن دو تیم دولتی هستند ولی ما نه؛ که خبرنگار جواب داد نه، وقتی مدیر تیم پدیده می‌شود کارشناس بازی‌های استقلال و پرسپولیس همین شرایط می‌شود که سیدصالحی جواب داد، نه. ۴-۵ روز است که ما به مشهد آمده‌ایم یک مسئول بالای سر تیم ما نیامده است. 

وی در مورد اینکه تیم خارج از استان تمرین می‌کند و شما چه انتظاری دارید که مسئولان تیم را حمایت کنند، عنوان کرد: توضیحی نداریم اسپانسری که هزینه‌های ما را می‌دهد باعث شد که تیم به خارج از استان برود. من یک کلام به شما بگویم احسان حسینی و محسن ربیع‌خواه بازیکنان شهر خودرو هستند اما آنها را به ورزشگاه راه ندادند. 

وی در مورد اینکه آنها به جایگاه خبرنگاران آمدند و رفتند، گفت: مگر نمی‌خواهید سؤال بپرسید. اگر تیم به تهران رفته اسپانسر هزینه‌ها را می‌دهد. بهتر است شما سؤالات از نفرات دیگر بپرسید.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا