هرمزگان

شرایط در منطقه‌ی زلزله زده پایدار است

شرایط در منطقه‌ی زلزله زده پایدار است

مهرداد حسن زاده مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: «در پی وقوع دو زلزله در مرکز فین بندرعباس بلافاصله تیم ستاد بحران استان در حالت آماده باش قرار گرفته و به مناطق زلزله‌زده اعزام شدند تا بررسی از مناطق صورت گیرد».

حسن زاده گفت: مدیریت بحران به کمک جمعیت هلال‌احمر و سه تیم واکنش سریع استان به منطقه رفته و طی تماس‌های صورت گرفته با دهیاران و شوراها و بخشداران در منطقه‌ی زلزله زده و حضور میدانی فرمانداران در منطقه و ازریابی‌های صورت گرفته و هیچ خسارت جانی و مالی در پی نداشت است.

مدیریت بحران استان گفت: با ارزیابی‌های صورت گرفته خطوط ریلی، محورهای مو صلاتی، امور زیربنایی، شبکه آب و برق شهرستان کنترل‌شده و در شرایط پایدار هستند.

سلحشور مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان: ۳ گروه ارزیاب به مناطق متأثر از زلزله اعزام و ارتباط با خانه‌های هلال، بخشداران و دهیاران انجام شد.

وی افزود: طبق ارزیابی‌های اولیه کانون این زمین‌لرزه‌ها بخش فین و دهستان سیاهو بوده که طبق ارزیابی‌ها تاکنون خسارتی گزارش نشده است

سلحشور خاطرنشان کرد: ارزیابی‌های اولیه توسط تیم‌های اعزامی در حال انجام است و نیروهای امدادی و عملیاتی جمعیت هلال‌احمر همچنان در حالت آماده‌باش به سر می‌برند.

ساعت ۸ و ۲۹ دقیقه امروز ۲۵ مهرماه زمین‌لرزه‌ای با بزرگی ۵.۳ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری بخش فین را به لرزه درآورد همچنین در ساعت ۸ و ۳۹ دقیقه دومین زمین‌لرزه ۵.۶ ریشتری در عمق ۱۰ کیلومتری دهستان سیاهو را لرزاند.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا