چهارمحال و بختیاری

شورای هم خانواده های صمت چهارمحال و بختیاری تشکیل شد

شورای هم خانواده های صمت چهارمحال و بختیاری تشکیل شد

به گزارش خبرگزاری برگزیده استان چهارمحال وبختیاری ،فضل الله رحمتی درنشست شورای هم خانواده صمت استان افزود: رشد و توسعه صنعت ،معدن و تجارت استان بدون همکاری و همیاری کلیه دستگاهها و نهادهای عضو شورای هم خانواده صنعت معدن و تجارت استان محقق نخواهد شد.

رحمتی با تاکید بر ضرورت ایجاد هم افزایی در بخش صنعت معدن و تجارت استان افزود:شناسایی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی ، معدنی ، صنفی و تجاری و یافتن راهکار حل موانع توسعه این بخشها از جمله مواردی هستند که در جلسات این شورا در راستای توسعه استان بحث و بررسی خواهد شد.

مدیرکل صمت استان گفت:تحقق برنامه ساخت داخل، فعال‌سازی واحدهای راکد و غیر فعال، تکمیل طرح‌های نیمه تمام با اولویت طرح‌های پیشران و نوآورانه و فعال کردن ظرفیت‌های خالی واحدها، همچنین امیدبخشی عملکرد دولت ،در دستور کارجدی این شوراست.

رحمتی تصریح کرد:رشد ،آبادانی، توسعه و پیشرفت صنعت، معدن و تجارت استان بدون همکاری و همیاری کلیه دستگاه‌ها و نهادهای عضو شورای هم خانواده صنعت، معدن و تجارت استان محقق نخواهد شد.

همچنین در این نشست مدیران و نمایندگان شورای هم خانواده استان از جمله، اتاق بازرگانی صنایع ومعادن وکشاورزی،شرکت شهرک‌های صنعتی استان، اتاق اصناف مرکز استان، نظام مهندسی معدن و مدیران بانک‌های صنعت و معدن و توسعه تعاون استان با تشریح عملکرد، مشکلات، چالش ها، زیرساخت ها ودیدگاه های سد راه تولید واقتصادمجموعه خود را تشریح کردند

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا