اخبار ورزشی

شوک زمستانی به پرسپولیس؛ ۲ ستاره رفتنی شدند!

شوک زمستانی به پرسپولیس؛ ۲ ستاره رفتنی شدند!

پرسپولیسی‌ها با وجود آنکه هنوز سرنوشت سرمربی‌شان مشخص نشده و به صورت رسمی از جانشین یحیی گل‌محمدی رونمایی نشده، تمرینات آماده‌سازی خود را زیرنظر اوسمار ویرا پشت سر می‌گذارند و مهیای حضور در نیم‌فصل دوم می‌شوند. البته که رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس شخصاً عازم قطر شده تا در جلسه‌ای با حضور برانکو ایوانکوویچ شرکت کند و امیدوار است در این جلسه بتواند رضایت سرمربی کروات را برای حضور روی نیمکت پرسپولیس دریافت کند.

درویش پیش از سفر به قطر، درگیر برگزاری جلسه با چند بازیکن پرسپولیس از جمله محمد عمری بود. از ابتدای فصل، موضوع سرباز شدن محمد عمری و البته میلاد سرلک مطرح بود که گفته می‌شد این ۲ بازیکن تا پایان لیگ بیست‌وسوم در جمع سرخ‌پوشان پایتخت کار خود را دنبال خواهند کرد اما به نظر می‌رسد این گفته، عملیاتی نخواهد شد و فهرست پرسپولیس در بازار زمستانه دستخوش تغییر و تحولات می‌شود. مدیران باشگاه پرسپولیس با توجه به پر بودن فهرست تیم بزرگسالان، تصمیم به خروج نام مرتضی پورعلی‌گنجی از فهرست تیم‌شان گرفته‌اند تا با خارج‌شدن نام این مدافع مصدوم، یک جای خالی در فهرست تیم‌شان ایجاد شود.

۲ بازیکن پرسپولیس ماندنی نیستند!

مدیران باشگاه پرسپولیس که به دنبال فعالیت در بازار زمستانه هستند، حالا در کنار پورعلی‌گنجی، به نظر می‌رسد که ۲ جای خالی دیگر هم در فهرست خود خواهند داشت؛ چرا که برخلاف اعلام اولیه، خبری از ادامه حضور میلاد سرلک و محمد عمری در جمع سرخ‌پوشان پایتخت نیست و این ۲ بازیکن برای گذراندن دوران سربازی خود به تیم ملوان بندرانزلی منتقل می‌شوند. جالب آنکه سرگذشت این ۲ بازیکن متفاوت است؛ به‌طوری‌که سرلک به دلیل پایان دوره معافیتش، راه چاره‌ای جز اعزام به خدمت سربازی نداشت و رایزنی‌های مدیران باشگاه برای تعویق خدمت سربازی او به ابتدای فصل آینده، بی‌ثمر بوده است.

محمد عمری در حالی دفترچه اعزام به خدمت سربازی خود را ارسال کرده که او ۲ روز قبل در نشستی با رضا درویش حضور یافت و باشگاه پرسپولیس بعد از این نشست، رسماً اعلام کرد که عمری تا پایان فصل در جمع سرخ‌پوشان خواهد ماند! جالب آنکه وینگر جوان پرسپولیس این فرصت را داشت تا خدمت سربازی‌اش را از ابتدای لیگ بیست‌وچهارم آغاز کند اما گفته می‌شود که اختلاف در زمینه مسائل مالی و عدم اصلاح رقم قرارداد او باعث شده تا عمری در آستانه جدایی از پرسپولیس قرار گیرد.

توافقی با پرسپولیس نکردم و می‌خواهم به خدمت بروم

پدیده جوان سرخ‌ها بعد از حضور در جلسه‌ای با مدیرعامل پرسپولیس، در تمرینات سرخ‌پوشان پایتخت حضور نیافت که این تصمیم جنجالی او با واکنش باشگاه پرسپولیس همراه شد و محمد عمری به کمیته انضباطی باشگاه فراخوانده شد. بعد از فراخوانده‌شدن به کمیته انضباطی، عمری در مصاحبه‌ای تند علیه مدیران باشگاه پرسپولیس موضع گرفت و گفت: «بر خلاف اخباری که گفته شد، من سه‌شنبه شب هیچ توافقی با پرسپولیس نکرده بودم. رفته بودم تا با پرسپولیس حرف بزنم اما به نوعی با من برخورد شد که واقعا ناراحت شدم و تصمیمم را تغییر دادم. من به همراه پدر و برادرم به باشگاه رفتیم و آن‌ها پشت در نشستند اما به هر حال صدای مدیرعامل را شنیدند که بلند با من حرف می‌زند. بعد هم مدیرعامل به من گفت، می‌خواهم نماز بخوانم و بعد به جلسه هیات مدیره بروم!»

عمری با تایید خبر جدایی‌اش از پرسپولیس، با اشاره به اینکه هنوز با ملوانی‌ها مذاکره‌ای نداشته، گفت: «با آقای تارتار هیچ صحبتی نداشتم اما وقتی مجبور می شوم باید بروم و خدمت سربازی‌ام را انجام دهم چه بسا که سرلک هم در ۲۹ سالگی مجبور شده به خدمت برود. دوست دارم هواداران بداننند که چه چیزی پیش آمد که مجبور به جدایی شدم». با این اوصاف، به نظر می‌رسد که در نیم‌فصل دوم، میلاد سرلک و محمد عمری جایی در فهرست پرسپولیس ندارند و آن‌ها در سرنوشتی مشابه حبیب فرعباسی، دروازه‌بان جوان ذوب‌آهن اصفهان، راهی ملوان بندرانزلی خواهند شد تا خدمت سربازی خود را پشت سر بگذارند که باید دید جای خالی آن‌ها در فهرست پرسپولیس چگونه پر خواهد شد. از محمد خدابنده‌لو و رضا شکاری به عنوان گزینه‌های احتمالی حضور در فهرست پرسپولیس به جای میلاد سرلک و محمد عمری یاد می‌شود.

۲۵۸ ۲۵۸

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا