اخبار ورزشی

طارمی: پس از اخراجم دعا می‌کردم بازی به پنالتی برود

طارمی: پس از اخراجم دعا می‌کردم بازی به پنالتی برود

به گزارش خبرگزاری برگزیده؛ مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، در جریان بازی مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا مقابل سوریه با دریافت دو کارت زرد از زمین اخراج شد. طارمی وقت‌های اضافه و ضربات پنالتی این بازی حساس را از روی سکوها تماشا کرد. تصاویر تلویزیونی نشان دادند که طارمی هنگام ضربات پنالتی اشک می‌ریخت و لحظات سختی را تجربه کرد.

در گزارش ایسنا آمده است: طارمی در میکسدزون ورزشگاه عبدالله بن خلیفه درباره گفت‌وگوی خودش با علیرضا بیرانوند پیش از ضربات پنالتی گفت: قبل از پنالتی با علی حرف زدم، دمش گرم. جمله ای که به او گفتم این بود که اگر بهترین گلر تاریخ هستی الان خودت را نشان بده. ما به او اعتماد داریم، مطمئن بودم که علی کار را برای ما در می آورد و بازیکنانمان به قدری در این هفته خوب پنالتی تمرین کردند که دعا می کردم به پنالتی برویم. خداراشکر که برنده شدیم.

مهاجم تیم ملی همچنین در جمع خبرنگاران عنوان کرد: تنها جمله‌ای که می توانم بگویم این است که دم غیرت بچه ها گرم. مطمئن بودم بچه کار را در پنالتی ها در می آورند. علی(بیرانوند) سلطان گرفتن پنالتی است. ما که سلطان پنالتی هم داریم، علی هم سلطان پنالتی است. در تمرینات پنالتی همه بازیکنان ما گل می زدند و اگر به جای این ۵ نفر که پنالتی زدند، ۵ نفر دیگر هم می رفتند باز برنده می شدیم. بچه های ما آنقدر خوب پنالتی می زدند که در تمرینات علی هم نمی‌توانست آنها را بگیرد. من این جمله را قبول دارم که به بیرانوند گفتم تو از نظر ما بهترین گلر تاریخی و الان خودت را نشان می‌دهی یا نه؟

طارمی درباره صحنه اخراجش گفت: کارت زرد اول را قبول ندارم که آقا کریم پس از بازی با او صحبت کردم و گفت که اشتباه کردم! ندیدم و وقتی دیدم فهمیدم اشتباه گرفتم. من در کارت زرد اول خطا نکردم و از قصد روی بازیکن خطا نکردم. دومی ولی کارت داشت ولی اصلا حواسم نبود که کارت دارم و خطا کردم!

۲۵۱ ۲۵۱

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا