خوزستان

عذرخواهی سرمربی نفت مسجد سلیمان از هواداران/ کمالوند: دست‌مان بسته بود و زمین کیفیت نداشت

به گزارش خبرنگار ورزشی برگزیده های ایران از خوزستان، فراز کمالوند پس از شکست ۲ بر صفر تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان مقابل گل‌گهر در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: قبل از هر چیزی سالروز شهادت سردار سرافراز سپهبد حاج قاسم سلیمانی را خدمت همه تسلیت می گویم. ایام فاطمیه را هم خدمت تمام شیعیان و هموطنان خوبم تسلیت عرض می‌کنم. امروز تیم ما نتوانست کیفیت فنی خوبی را به نمایش بگذارد. این موضوع دو دلیل عمده داشت.

وی ادامه داد: دلیل اول این بود که زمین کیفیت مناسبی نداشت. بارندگی خیلی زیادی بود و با وجود اینکه دوستان بسیار زحمت کشیده بودند، اما کیفیت زمین چندان مساعد نبود. حتی در فضاهایی که پلاستیک کشیده بودند هم آب جمع شده بود. کیفیت کار برای هر دو تیم و بیشتر برای ما پایین آمده بود. از طرف دیگر از نظر بازیکن بضاعت تیم ما پایین است و وقتی ۵-۶ بازیکن را با هم در اختیار نداشته باشیم دست‌مان خیلی بسته می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: با تمام این شرایط در جریان بازی هم امیری را از دست دادیم. به هر حال بازی تمام شد و باید به فکر ریکاوری باشیم تا در بازی بعدی مقابل صنعت نفت بتوانیم جبران کنیم. بابت شکست امروز هم از هواداران عذرخواهی می‌کنم.

کمالوند درمورد نحوه قضاوت داور مسابقه، عنوان کرد: داوری مشکل چندانی نداشت. روی صحنه‌ای که به مسلم مجدمی کارت زرد نشان داد فکر می‌کنم نیازی به اخطار دادن نبود، چون تیم‌هایی مثل ما که بضاعت‌شان کم بوده و تعداد بازیکنانش پایین است، اگر بخواهد اینگونه بازیکنانش را هم راحت از دست بدهد کار برایش سخت می‌شود. در کل با وجود اینکه در بازی‌های گذشته خیلی از داوری‌ها اذیت شدیم، اما امروز داوری مشکلی نداشت.

وی درمورد برنامه‌اش برای تقویت تیم در نیم فصل دوم، گفت: قطعاً برای نیم فصل دوم برنامه داریم. زمانی که من آمدم فصل بدنسازی و بازی دوستانه نداشتیم. حتی بازیکنان که می‌خواستیم را هم نتوانستیم جذب کنیم. حتماً در نیم فصل دوم می‌توانیم امتیازهای از دست رفته را جبران کنیم. قطعاً نیم فصل دوم متفاوتی را سپری خواهیم کرد. 

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا