اخبار ورزشی

عنایتی: در درخواست‌هایم از قلعه‌نویی زیاده‌روی می‌کنم/ نمی‌خواهیم تیم ملی یا باشگاه‌ها ضربه بخورند

عنایتی: در درخواست‌هایم از قلعه‌نویی زیاده‌روی می‌کنم/ نمی‌خواهیم تیم ملی یا باشگاه‌ها ضربه بخورند

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، رضا عنایتی پس از نشست مهدی تاج با سرمربیان تیم‌های فوتبال بزرگسالان و امید اظهار داشت: از آقایان تاج، نبی و امیر قلعه‌نویی تشکر می‌کنم، چرا که در نشست امروز بیشتر موارد مطرح شده، حول محور تیم امید بود. نشست خیلی خوبی بود و دغدغه‌هایی داشتم که دوستان واقعاً کمک کردند و خیلی موارد رفع شد. فردا یا پس فردا که کل تیم امید جمع می‌شود کارمان را آغاز می‌کنیم و برسیم به بازی‌های حساسی که در ازبکستان (انتخابی المپیک ۲۰۲۴) داریم و روی این بازی‌ها تمرکز خواهیم کرد. 

واکنش عنایتی به گلایه‌های نکونام و انتقادها به انتخاب دو بازیکن استقلال

وی در ادامه افزود: فدراسیون و همه می‌دانند بازی‌های انتخابی المپیک هست. صحبت‌هایم در نشست قبلی با مربیان را زیر سؤال نمی‌برم. ما نمی‌خواهیم طوری رفتار کنیم که باشگاه‌ها و تیم ملی ضربه بخورند. در جلسه‌ای که امروز داشتیم، بعضی موانع را از سر راه برداشتیم که دغدغه باشگاه‌ها را مرتفع کنیم، چون در گذشته برای تیم ملی و به ویژه تیم امید اتفاقاتی افتاد با اینکه این امکان وجود داشت که تیم امید خیلی خوب نتیجه بگیرد به دلیل در اختیار نداشتن بازیکنان مدنظرش این اتفاق نیفتاد.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان خاطر نشان کرد: هماهنگی فوق‌العاده خوبی میان رؤسای فدراسیون و سرمربیان تیم ملی و تیم امید وجود دارد. سرمربی خوب تیم ملی هر چه خواستیم در اختیارمان گذاشته است. حتی بعضی وقت‌ها من در درخواست‌هایم زیاده‌روی می‌کنم و یک اتاق که امیر قلعه‌نویی داشت، من از ایشان گرفتم. این مورد را جدی می‌گویم. زمینی که  تیم ملی تمرین می‌کنند و می‌دانم دغدغه است که در اختیار تیم بزرگسالان باشد را در اختیار ما قرار دادند. از این هماهنگی و آقایان نبی و تاج تشکر می‌کنیم. ان‌شاءالله با جمع‌بندی بهتر به ازبکستان برویم، اولویت ما مسابقات ازبکستان است، چرا که این مسابقات خیلی سخت است و اگر بتوانیم از این مرحله عبور کنیم شرایط با کمک شما دوستان بهتر می‌شود. ان‌شاءالله این اتفاق (صعود از مسابقات ازبکستان) بیفتد و سربلند برگردیم.

/

 

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا