اخبار ورزشی

عکس| اعتراف عجیب مدافع انگلیسی؛ به همسرم خیانت کردم!

عکس| اعتراف عجیب مدافع انگلیسی؛ به همسرم خیانت کردم!

به گزارش خبرگزاری برگزیده؛ سه هفته قبل خبر رسید کایل واکر از همسرش آنی کیلنر جدا شده و به تنهایی در یک خانه اجاره‌ای زندگی می کند. هرچند رسانه‌ها مدعی شدند رابطه واکر و همسرش از مدت‌ها قبل فرو پاشیده بود اما هیچوقت دلیل اصلی این جدایی را عنوان نکردند.

مدافع انگلیسی منچسترسیتی صبح امروز به صورت داوطلبانه با نشریه سان انگلیس مصاحبه کرد و در اظهاراتی تکان دهنده اعتراف کرد که به همسرش خیانت کرده است. واکر از همسر سابقش آنی ۳ فرزند مشترک دارد و فرزند چهارم آنها نیز تا چند ماه دیگر متولد خواهد شد. هرچند خود این بازیکن مدعی است هیچوقت رابطه عاشقانه‌ای بین خودش و فردی که با او به همسرش خیانت کرده یعنی لاورن گودمن وجود نداشته، اما به هر ترتیب خیانتش را پذیرفته است.

لاورن گودمن مدل دو رگه ایرانی-انگلیسی است که از کایل واکر صاحب دو فرزند بوده و ارتباط او با مدافع انگلیسی در زمان متولد شدن دومین فرزند مشترک آنها فاش شده است.

واکر در اعترافاتش گفت:

من به همسرم خیانت کردم ‌ کاری که انجام داده‌ام وحشتناک است و مسئولیت کامل آن را بر عهده می‌گیرم.

می دانم که تصمیم های احمقانه ای گرفتم و نمی توانم تصور کنم که کارهای من چه بر آنی (همسرم) آورده‌اند. من قرار بود او را دوست داشته باشم، از او مراقبت کنم و در کنارش باشم اما این بلا را بر سرش آوردم. بعضی روزها از شدت ناراحتی می خواستم خودم را در یک توپ جا بدهم و فقط بخوابم.

تنها کسی که در این اتفاق مقصر است، من هستم. من نقش ها و مسئولیت هایی دارم که از آنها آگاهم اما متاسفانه انتخاب های احمقانه ای انجام داده ام. به همه مدیونم و باید مسئولیت اشتباهاتم را بپذیرم به همه مدیونم.

پسر کوچکم عادت دارد که هر شب کنار من بخوابد اما مدتی است که دیگر شب ها در کنار هم نیستیم و فقط در فیس تایم به یکدیگر شب به خیر می گوییم؛ همه این ها حاصل اشتباه من است، حتی نمی توانم اسمش را اشتباه بگذارم، خودم با انتخاب خودم این بلا را بر سر خانواده‌ام آوردم.

واکر همچنین مدعی شد دلیل نزدیک شدن او به بایرن مونیخ، فرار از واقعیت و رسانه‌ها بوده است:

می خواستم با انتقال به بایرن مونیخ، از دست رسانه‌ها و البته واقعیت فرار کنم. به جدایی از منچسترسیتی بسیار نزدیک شدم اما در نهایت نتوانستم این کار را انجام دهم.

کایل واکر و همسرش سایتش

بیشتر بخوانید:

  • عکس‌| ۳۰ سالگی جورجینا در مالدیو؛ سورپرایز ویژه رونالدو برای تولد

  • واکنش عجیب مربی امارات به حذف؛ فقط دوست دارم دخترم را ببینم!

  • کنار رفتن بنیادی فر از جام ملت‌ها طبیعی بود

۲۵۷ ۲۵۱

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا