اخبار ورزشی

عیادت مهدی تاج از بازیکن مصدوم استقلال

عیادت مهدی تاج از بازیکن مصدوم استقلال

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران و به نقل از رسانه باشگاه استقلال، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال امشب با حضور در بیمارستان تخصصی آفتاب از کوین یامگا عیادت و از آخرین وضعیت این بازیکن کسب اطلاع کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال هنگام حضور در بیمارستان خطاب به یامگا اظهار داشت: فوتبال در دنیا محلی برای دوستی و محبت و لذت بردن است و حضور من در اینجا فراتر از نام تیم‌ها و رنگ‌ها، به اعتبار حضور چهره‌ای است که میهمان ماست.

وی افزود: امشب برای ما، شب بزرگی است که لیله الرغائب نام دارد. یعنی شبی که خدای متعال در آن عنایات ویژه‌ای به بندگان خود مبذول می‌فرماید و به حق این شب عزیز، از خدا می‌خواهیم شفای عاجل شما رقم بخورد. من به نمایندگی از مردم فوتبال‌دوست ایران به عیادت شما آمدم تا بهترین آرزوها را برای شما داشته باشم.

یامگا هم ضمن تقدیر از حضور رئیس فدراسیون فوتبال در بیمارستان، وضعیت خود در روزهای اخیر را برای مهدی تاج بازگو کرد.

در ادامه پزشک جراح یامگا برای بررسی وضعیت وی و دیدار با رئیس فدراسیون به اتاق این بازیکن  آمد و از وضعیت یامگا گزارشی به رئیس فدراسیون فوتبال ارائه کرد.

رئیس فدراسیون پس از اظهارات پزشک جراح یامگا از تلاش‌های مسئولانه وی و تیم پزشکی بیمارستان تخصصی آفتاب در درمان این بازیکن و سایر ورزشکاران رشته‌های مختلف تقدیر کرد.

علی خطیر مدیرعامل باشگاه استقلال نیز از رئیس فدراسیون فوتبال ایران به دلیل حضور بر بالین کوین یامگا قدردانی کرد.

/

 
سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا