اخبار ورزشی

فاجعه در انتظار الاتحاد با سرمربی جدید آرژانتینی

فاجعه در انتظار الاتحاد با سرمربی جدید آرژانتینی

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، باشگاه الاتحاد جده در حال آماده شدن برای اعلام رسمی قرارداد با مارچلو گایاردو به عنوان سرمربی جدید آرژانتینی و جایگزینی با نونو سانتوی پرتغالی است که هفته پیش اخراج شده بود. این قرارداد سه ساله تا سال ۲۰۲۵ اعتبار خواهد داشت و از گزینه تمدید ۱۸ ماهه تا ژوئن ۲۰۲۷ برخوردار است.

گایاردو سرمربی الاتحاد عربستان شد

 سایت اسپورت عربستان در گزارشی با عنوان فاجعه در انتظار هواداران الاتحاد با انتخاب سرمربی آرژانتینی نوشت: مارچلو گایاردو به دلیل درگیری با کادر مدیریتی تیم‌های پیشین خود و همچنین عدم جذب بازیکنان برجسته همواره مورد انتقاد بوده است. هواداران ریورپلاته آرژانتین از مارچلو گایاردو به دلیل از دست رفتن بازیکنان برجسته این تیم و عدم جایگزینی با بازیکنان موردنیاز خشمگین بودند.

بزرگترین بحران نونو سانتو، سرمربی اخراجی الاتحاد در نقل‌وانتقال‌های تابستانی این بود که با رفتارهای حرفه‌ای در باشگاه مواجه نشد. در واقع ستاره‌های بزرگی همانند کریم بنزمای فرانسوی و ژوتا فیلیپ به او تحمیل شدند. از سویی هواداران الاتحاد امیدوار هستند این تیم به دنبال قهرمانی در فصل گذشته لیگ حرفه‌ای عربستان امسال بتواند در جام جهانی باشگاه به میزبانی جده قهرمان شود.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا