اخبار روز

فرمانده کل سپاه به مرز خسروی رفت/ بررسی میدانی سرلشکر سلامی از وضعیت تردد زائران + فیلم و تصاویر

فرمانده کل سپاه به مرز خسروی رفت/ بررسی میدانی سرلشکر سلامی از وضعیت تردد زائران + فیلم و تصاویر

– اخبار استانها –

‌به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران از مرز خسروی، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی با استقبال ‌فرمانده سپاه ‌استان کرمانشاه، استاندار و جمعی از مسئولان وارد مرز خسروی شد.

مرز خسروی یک هفته مانده به اربعین‌/‌ خروح ۳۵۰ هزار‌ زائر به سمت کربلا/ تصاویر هوایی از پارکینگ‌های مرز + فیلم

سرلشکر سلامی در جریان بازدید از قرارگاه‌ اربعین مستقر در پایانه خسروی، آخرین وضعیت تردد زائران اربعین ‌در این مرز‌ را مورد بررسی قرار داد.فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سپس با تعدادی از زائران اربعین حسینی که عازم کربلا بودند دیدار و گفت‌وگو کرد.

.

زیرساخت‌های مرز خسروی هر سال بهتر می‌شود

سرلشکر سلامی در بازدید از مرز خسروی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آنچه که مشاهده می‌کنیم قابل توصیف نیست؛ عشق، شور و انگیزه و محبتی در نیت و قلب و قدم این مردم است که با تراکم جمیعت و ازدحام در راه اربعین حرکت می‌کنند تا خود را به کربلا برسانند.

وی عنوان کرد: در طرف دیگر افرادی هستند که خدمت می‌کنند تا این زوار به سلامتی و سهولت عبور کنند و همه حسینی است و ما هر چه دیدیم زیبایی است.

سلامی گفت: این حرکت شکوهی دارد و معنوی است و از جنس عاشورا و اربعین است و نه می‌توان آن را توصیف کرد نه در جای دیگری تکرار کرد.

وی با تقدیر از خادمان و موکب‌داران و مرزداران در مرز خسروی عنوان کرد: زیرساخت‌ها در مرز خسروی نسبت به سال گذشته بهتر شده و هر سال نیز بهتر می‌شود و فکر می‌کنم تمام افراد همه بضاعت خود را پای کار آورده‌اند و ان شالله هر سال بهتر شود.

.

بازدید فرمانده کل سپاه از جاده برکت و پایانه مرزی خسروی

سردار سلامی، فرمانده کل سپاه از پایانه بین‌المللی خسروی و جاده برکت بازدید و در گفت وگو با جمعی از زائران اربعین حسینی، آخرین وضعیت تردد زائران را از این مرز بررسی کرد.

فرمانده کل سپاه در حاشیه این بازدید زیرساخت های ایجاد شده در مسیر خسروی را خوب توصیف کرد و گفت که نسبت به سال گذشته زیرساخت های بهتری در مرز ایجاد شده است.

 بازدید فرمانده سپاه از زائرسرای بزرگ سید الشهدا(ع) در قصرشیرین

 سردار سلامی، فرمانده سپاه پاسداران با همراهی استاندار کرمانشاه و فرماندهان سپاه منطقه و استان از زائرسرای بزرگ حضرت سید الشهدا علیه السلام بازدید کرد.

این زائرسرای بزرگ دارای ۴ هزار تخت در دو بخش مجزای زنانه و مردانه، سرویس حمام، آشپزخانه، حسینیه و پارکینگ است و در ایام اربعین حسینی میزبان زائران بوده است.

سردار سلامی قرار است آخرین وضعیت تردد زائران اربعین حسینی از مرز بین المللی خسروی را بررسی کند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , اربعین 1402 , سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , اربعین 1402 , سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , اربعین 1402 , سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , اربعین 1402 ,

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , اربعین 1402 ,

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , اربعین 1402 , سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , اربعین 1402 , سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , اربعین 1402 , سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , اربعین 1402 , سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , اربعین 1402 ,

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , اربعین 1402 , سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , اربعین 1402 ,

گزارش در حال تکمیل

 

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا