اخبار ورزشی

قربانی: پاکدامن و رهبری در هانگژو در انفرادی هم مسابقه می‌دهند/ باید اطلاعات خود را به روز کنیم

قربانی: پاکدامن و رهبری در هانگژو در انفرادی هم مسابقه می‌دهند/ باید اطلاعات خود را به روز کنیم

– اخبار ورزشی –

امین قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، در خصوص زمان آغاز اردوهای تیم ملی سابر اظهار داشت: بعد از قهرمانی جهان به بچه‌ها استراحت کامل دادیم تا به آسیب‌دیدگی‌های خود رسیدگی کنند و اگر کارهای شخصی دارند انجام دهند. اولین اردوی ما بعد از قهرمانی کشور و ۲۸ مرداد تا ۶ شهریور در دو نوبت صبح و بعدازظهر خواهد بود.
۶ بازیکن به اردو دعوت شده که نام یک بازیکن جوان، محمد سام ذوالقدری نیز در بین آنها دیده می‌شود. همچنین با توجه به امکانات موجود حتما از مربیان استان‌ها نیز استفاده می‌کنیم.

آغاز اردوی سابر با دعوت از یک چهره جدید

 

وی تاکید کرد: برای هر اردو یک محدودیت‌هایی داریم و‌اگر تعداد نفرات از یک حدی بالاتر برود کیفیت فنی اردو کاهش می‌یابد اما به استان‌ها اعلام کردیم اگر بازیکنانشان بخواهند چند روزی از فضای اردوی تیم ملی استفاده کنند، اگر فدراسیون موافقت کند از نظر کادر فنی حضور آنها چند جلسه در تمرین تیم ملی بلامانع است.

سرمربی تیم سابر گفت: در کنار بزرگسالان، یک  از تیم دانشجویان و یک نفر از جوانان به اردو اضافه شوند و نگاهی به پشتوانه سازی داریم. به دو سه بازیکن از جوانان  خارج از لیست اردو‌ نشینان اجازه دادیم که در اردو‌ باشند و امیدوارم به کمک مربیان استان‌ها بتوانیم پشتوانه سازی کنیم.

وی افزود: فدراسیون شرایط خوبی را در اردوها فراهم کرده است. مربی بدنساز و ماساژور همیشه در اردو کنار ما است و‌ امیدوارم بچه‌ها همواره بتوانند پرچم‌ ایران را به خصوص در بازی‌های آسیایی به اهتزاز در آورند و تمام تلاش خود را می‌کنیم که بچه‌ها با آمادگی صددرصدی در بازی‌ها شرکت کنند. طبق سنوات گذشته در بازی‌های آسیایی از ۴ نفر اعزامی تنها دو نفر می‌توانند در انفرادی شرکت کنند، پاکدامن و رهبری در انفرادی هستند. معیار انتخاب آنها عملکردشان در قهرمانی جهان و آسیا است.

قربانی در خصوص به روز شدن مربیان کشور گفت: حتی خود من هم به عنوان سرمربی هر روز نیاز دارم که خودم را به روز کنم و اطلاعات دقیق‌تری داشته باشم. هر تمرینی که به بچه‌ها می‌دهم سعی می‌کنم فیلم آن را برای پیمان فخری بفرستم تا مورد نقص را تذکر دهد. مربیان استان‌ها هم باید به روز شوند. یک راه این است که خودشان ایراد‌هایشان را ببینند و دیگر اینکه کلاس‌های مربیگری متعددی  برگزار شود تا بتوانند جوانانی را تربیت کنند و به تیم ملی معرفی کنند.

وی تصریح کرد: توقع دارم نگاه‌ها و‌ حمایت‌ها ویژه باشد و تنها صرف یک بازدید و رد و بدل شدن صحبت نباشد. نگرانی من به عنوان سرمربی برای بازی‌های آسیایی نیست بلکه برای  بعد از آن است که باید در ۱۰ مسابقه برای کسب سهمیه شرکت کنیم و نگرانی من برای تامین اعتبار و امکانات اردو و ضعف‌هایی است که در یکی دو سال گذشته داشتیم و امیدوارم مسئولین وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نگاه ویژه داشته باشند.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا