قزوین

قزوین در تایید صلاحیت‌ها جزو استان‌های نخست کشور است

قزوین در تایید صلاحیت‌ها جزو استان‌های نخست کشور است

به گزارش خبرگزاری برگزیده از قزوین؛ محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین در دیدار با امام جمعه بوئین زهرا اظهارکرد: به برکت صداقت مردم در همراهی با نظام و زحمات و تلاش مسئولان شهرستان و استان، اتفاقات خوبی با توجه به تنگناهای موجود و منابع محدود در سطح شهرستان رقم خورده است و این اقدامات قابل توجه می باشد.

وی با بیان اینکه موضوع گمرک که افتتاح شد در همین دولت اتفاق افتاده است و خیلی ها باور نمی کردند که فرآیندهای آن به این سرعت انجام شود، افزود: با راه اندازی این گمرک تردد محموله های نفتی کم می شود، خطرات کاهش می یابد و در ایجاد ارزش افزوده و تعداد بیشتر اشتغال تسهیل گری اتفاق خواهد افتاد.

اعلایی گفت: شهرک انرژی که به زودی کلنگ زنی می شود با ابتکار استان در سفر رئیس جمهور پیشنهاد داده شد و الگویی شده تا در استان های دیگر هم انجام شود و در ارزش آن همین بس که همه اراضی این شهرک در کمتر از یک روز به فروش رفته است.

استاندار قزوین اضافه کرد: در دنیای کنونی که فعالیت های انرژی تجدید پذیر دارای ارزش می شود، بنای انرژی تجدید پذیر در استان گذاشته شده است و در بازه زمانی کوتاه مدت در استان های دیگر هم در این زمینه از ابداع قزوین الگوگیری شده است.

نماینده عالی دولت در استان اظهار کرد: در حوزه راه منابع خوبی هزینه شده است، راه بوئین زهرا به دانسفهان هم به شکل جدی پیگیری می شود تا مشکلات موجود با سرعت رفع شود و دغدغه های مردم در این زمینه کاهش پیدا کند.

وی با بیان اینکه در انتخابات، استان قزوین جزو استان های نخست کشور در تایید صلاحیت ها می باشد و نسبت تایید صلاحیت به کاندیداها قابل قبول است، افزود: از حضور جریانات مختلف سیاسی در انتخابات استقبال می کنیم و اعتقاد داریم تنوع کاندیداها و سلایق مختلف در معرض رای به باشکوه برگزار شدن انتخابات کمک می کند و مهم ترین عامل مشارکت است.

اعلایی گفت: البته یک بخشی از افرادی که رد صلاحیت شده اند شرایط اولیه کاندیداتوری را نداشتند و به همین دلیل نتوانسته اند تأیید لازم را دریافت کنند ولی به صورت کلی می توان گفت در حوزه های انتخابیه استان شاهد حضور سلایق مختلف در عرصه انتخابات خواهیم بود.

حجت الاسلام رضوانی در این دیدار به بیان مهم ترین مطالبات و دغدغه های فرهنگی و اجتماعی شهرستان بوئین زهرا پرداخت.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا