کهگیلویه و بویراحمد

قصور بزرگ در چینش مدیریت‌های کهگیلویه و بویراحمد/سهم زنان توانمند چه می‌شود؟

به گزارش برگزیده های ایران از یاسوج؛ المیرا مرادیان فعال فرهنگی- اجتماعی نویسنده و فعال حقوق زنان طی یادداشتی در خصوص ضرورت استفاده از توانمندی بانوان در استان کهگیلویه و بویراحمد به خصوص در رده‌های مدیریتی این گونه آورده است: چرا در پست‌های مدیریتی استان کهگیلویه و بویراحمد بانوان سهم ناچیزی دارند؟ یا بهتر است بگوییم هیچ سهمی ندارند. 

یقینا یکی از بزرگ‌ترین افتخارات نظام اسلامی است که در سایه‌ سار این نظام این‌ همه بانوی فرزانه، تحصیل‌کرده، خوش‌فکر و ممتاز از لحاظ فکری و عملی در جامعه‌ ما وجود دارند؛ خیلی نعمت بزرگی بوده و مایه‌ افتخار است.  

خیل عظیمی از بانوان تحصیل‌کرده با توانمندی‌ بالا در استان وجود دارند که باید از ظرفیت‌های آنان در پست‌های مدیریتی استفاده کرد چرا که حضور بانوان نخبه می‌تواند اثربخشی بهتری در اهداف ترسیم شده داشته باشد.

چه مقالات و کتابها و آثار ادبی نوشته‌های بانوان ماست، که واقعاً مایه‌ افتخار است نیک می‌دانیم نقش زنان در شکل‌گیری و استمرار انقلاب بی‌بدیل  بوده است پس از پیروزی انقلاب تا امروز بانوان در همه صحنه‌ها نقش برجسته‌ای داشته‌اند که مایه فخر و مباهات است. 

با همه وصایا و نصایح امامین انقلاب اما امروز شاهد آن هستیم که در استان کهگیلویه و بویراحمد پست ها و مناصب اداری فقط به آقایان می‌رسد و این کوتاهی از جانب مسئولان باید ترمیم شود. 

انتهای پیام/
 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا