خوزستان

قلعه‌نویی: کاری که مسجد سلیمانی‌ها کردند عاشقی است/ شهر اولین‌ها کمترین امکانات را دارد

به گزارش خبرنگار ورزشی برگزیده های ایران از خوزستان، امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی ۲ بر صفر گل‌گهر سیرجان مقابل نفت مسجد سلیمان در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: خدا را شاکر هستم که پس از چند هفته سخت توانستیم ۳ امتیاز کسب کنیم. در بازی‌ها قبل هم خیلی خوب بازی می‌کردیم، اما امتیاز نمی گرفتیم. در این بازی خدا کمک‌مان کرد تا ۳ امتیاز را به دست بیاوریم. 

وی ادامه داد: قبل از اینکه درمورد مسائل فنی صحبت کنم، می‌خواهم درمورد دغدغه‌های این شهر صحبت کنم. مسئولان با کمترین امکانات در شهر اولین‌ها زحمت کشیدند و زمین را آماده کردند. از کمالوند تشکر می‌کنم ایثار کرده که با دست خالی که این تیم را که عشق مردم مسجد سلیمان است نگه می‌دارد. چند هفته‌ای بود نتایج خوبی را در حذفی و لیگ کسب کرده بودند. لیاقت این مردم خیلی بیشتر از این‌ حرف‌ها است. امیدوارم روزی به این شهر بیاییم که امکانات و ورزشگاه خوبی را در شهر اولین‌ها داشته باشیم. 

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: درمورد بازی هم باید بگویم که شاگردانم در هفته‌های گذشته هم خوب بازی می‌کردند، هرچند که هنوز از نظر روحی و روانی شرایط خوبی را پیدا نکرده‌اند. امروز هم شاهد بودید در دیداری که ما ۴-۵ بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم توانستیم برنده باشیم. خوشحالم که بازیکنان جایگزین تلاش کردند و توانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم.

قلعه‌نویی ادامه داد: بازهم خدا را شکر می‌کنم. امیدوارم روزی به مسجد سلیمان بیایم که به لیاقتی که دارد برسد. امروز دیدم که عاشقان مسجد سلیمان با ابر و سطل و کمترین امکانات از ساعت ۸ صبح زمین را آماده کردند. این کارها عاشقی است، اما این عاشقی‌ها را در همه ابعاد ببینند. امیدارم مسئولان بودجه خوبی به این تیم بدهند تا فراز بتواند شرایط بهتری داشته باشد. به عنوان یک همکار از کمالوند تشکر می‌کنم و شاید کمتر کسی چنین کاری بکند، اما می‌بینم که او و همکارانش سخت تلاش می‌کنند.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا