آذربایجان شرقی

مالک فعلی تراکتور بنای حمایت از تیم را ندارد/ برگزاری جلسه نمایندگان مجلس با وزیر صمت درباره مالکیت تراکتور

به گزارش برگزیده های ایران از تبریز، معصومه پاشایی‌بهرام  با اشاره به حضور عصر دیروز خود در ورزشگاه آزادی، اظهار کرد: این بازدید که همزمان بود با رقابت تیم‌های محبوب تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس به منظور بررسی زیرساخت‌های ورزشگاه آزادی جهت حضور بانوان در ورزشگاه‌ها صورت گرفت.

این نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه احتمال دارد رئیس فدراسیون جهانی فوتبال جیوانی اینفانتینو در آینده‌ای نزدیک به منظور بررسی موضوع ورود زنان به استادیوم‌‌های ورزشی وارد ایران شود، گفت: به همین منظور ما باید آمادگی کامل برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها را داشته باشیم.

وی درباره مشکلات موجود باشگاه تراکتورسازی تبریز نیز افزود: برای حل این معضلات قرار است امروز به همراه جمعی از نمایندگان آذربایجان‌شرقی نشستی با وزیر صمت در خصوص مالکیت باشگاه تراکتورسازی تبریز داشته باشیم. 

پاشایی تصریح کرد: آذربایجان سهم خوبی در صنایع مس دارد،  از این رو صنایع مس باید به تعهدات خود در قبال تراکتورسازی عمل کند، چراکه به نظر می‌رسد مالک فعلی بنای حمایت از تیم را ندارند و اگر قرار است این روند ادامه داشته باشد، بهتر است مالکیت تیم تغییر کند.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی، بیان داشت: بزرگترین سرمایه تیم تراکتورسازی هواداران پرشور و پرشمار آن است و باید قدر این هواداران که عاشقانه تیم اصیل تراکتورسازی را دوست دارند را دانست.

انتهای پیام/۶۰۰۰۲/س


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا