اخبار ورزشی

مانچینی: درباره قراردادم با عربستان رسانه‌ها واقعیت را تحریف کردند

مانچینی: درباره قراردادم با عربستان رسانه‌ها واقعیت را تحریف کردند

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، روبرتو مانچینی برای چندمین بار نسبت به این گمانه‌زنی که او به خاطر پذیرفتن پیشنهاد پرزرق و برق فدراسیون فوتبال عربستانی سعودی، از مربیگری تیم ملی ایتالیا کناره‌گیری کرده است واکنش نشان داد. مانچینی تنها ۵ روز پس از ترک تیم ملی ایتالیا آن هم در آستانه بازی‌های مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۴، سرمربی تیم ملی عربستان سعودی شد و گفته می‌شود که بابت قراردادش با سعودی‌ها ۲۵ میلیون یورو در سال حقوق می‌گیرد. این موضوع سبب شده است که شائبه پشت کردن او به تیم ملی کشورش به خاطر پول مطرح شود.

مانچینی سرمربی تیم ملی عربستان شد

مانچوی ۵۸ ساله اما در واکنش به این در پیامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: می‌خواهم از تمام آنهایی که در این چند روز و ساعت پرتنش اخیر از من حمایت کردند و محبت‌شان را نشان دادند تشکر کنم. بسیاری از شما از من درباره دلیل خروجم از تیم ملی ایتالیا و فاصله کم آن با عقد قرارداد بعدی‌ام سؤال پرسیده بودید. حدس می‌زنم که بعضی از شما به خاطر خواندن اخبار مطبوعات، گیج شده باشید، البته این چیز جدیدی نیست و شایعه‌پراکنی و تحریف واقعیت از مدت‌ها پیش وجود داشته است. مسئله زمانبندی عقد قرارداد جدیدم هم مسئله‌ای است که من پیش از این و در نشست خبری‌ام توضیخ دادم. گفتم که پیشنهاد رسمی و قطعی که من از سوی نمایندگان عربستان سعودی دریافت کردم به ۱۸ آگوست برمی‌گردد نه قبل از آن.

سرمربی پیشین آتزوری افزود: به علاوه آنهایی که فوتبال‌شانس واقعی باشند می‌دانند که فرآیند توافق میان دو طرف همیشه بسیار سریع رخ می‌دهد حتی ممکن است تنها طی چند روز همه چیز تمام شود.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا