آذربایجان شرقی

مجمع پارلمانی شهید سلیمانی با مشارکت مجالس کشورهای مختلف تشکیل شود / لزوم توجه و حل مشکلات کامیون‌داران

به گزارش برگزیده های ایران از تبریز، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی ضمن اشاره به دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، اظهار داشت: پیشنهاد می‌دهم مجمع پارلمانی شهید سلیمانی برای حمایت از جبهه مقاومت و دفاع از حقوق مستضعفان جهان و با مشارکت نمایندگان مجالس کشورهای مختلف تشکیل شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس یازدهم، ادامه داد: در این مجمع پارلمانی برای جهانی کردن مکتب شهید سلیمانی که همانا خط امامین انقلاب است، می‌تواند نقش فراوانی ایفا کند.

وی در خصوص مشکلات رانندگان ناوگان حمل و نقل کامیون‌های سنگین، افزود: این افراد ستون فقرات اقتصاد کشور هستند، رانندگان کامیون‌ از اقشار زحمتکش و سختکوش این میدان هستند و لازم است،  برای حمایت از این افراد حقوق بازنشستگی آنها افزایش پیدا کرده زیرا دریافت حداقل حقوق در شأن آنها نیست.

میرتاج الدینی بیان کرد: رانندگان کامیون‌های سنگین بیش از ۳۰ تا ۴۰ سال در بیابان‌ها و جاده‌ها، برف و باران، سرما و گرما، یخبندان و… اقتصاد کشور را زنده نگه داشته‌اند و باید تامین شوند. همچنین برای تعویض کامیون‌های فرسوده آنها تسهیلات لازم از سوی دولت از طریق بانک‌ها و یارانه انرژی پرداخت شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، متذکر شد: بیمه یارانه‌ای رانندگان کامیون‌های سنگین باید شمول بیشتری داشته باشد.

انتهای پیام/۶۰۰۰۲/س


سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا