اخبار ورزشی

محسن‌نژاد، عبدولی و ۴ کشتی‌گیر دیگر معاف از دومین مسابقه قهرمان کشوری

محسن‌نژاد، عبدولی و ۴ کشتی‌گیر دیگر معاف از دومین مسابقه قهرمان کشوری

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان رقابت‌های جهانی ۲۰۲۳ اردن را با کسب سه نشان طلای احمدرضا محسن‌نژاد، علیرضا عبدولی و فردین هدایتی، دو نقره یاسین یزدی و ابوالفضل چوبانی و برنز امیررضا ده‌بزرگی در اردن پشت سر گذاشت، در حالی که پیش از آن نیز قهرمان آسیا شده بود.

بعد از برگزاری مسابقات قهرمان کشوری کشتی آزاد نوجوانان طی دو روز پنجشنبه و جمعه گذشته در سالن شهدای هفتم تیر تهران، در روزهای پایانی هفته جاری نیز پیکارهای قهرمان کشوری کشتی فرنگی جوانان به انجام خواهد رسید.

این رقابت‌ها طی روزهای ۲۴ تا ۲۶ آبان در سالن دستغیب شیراز برگزار می‌شود که نفرات اول تا پنجم مسابقات جهانی سال ۲۰۲۳ که همچنان شرایط سنی حضور در این رده سنی را دارند، از شرکت در مرحله اول انتخابی که مسابقات کشوری است، معاف هستند.

به این ترتیب علی احمدی‌وفا (نفر پنجم جهانی)، اهورا بویری (نفر پنجم جهان)، احمدرضا محسن‌نژاد (قهرمان جهان)، سیدمحمدمهدی میری (نفر پنجم جهانی)، علیرضا عبدولی (قهرمان جهان) و محمد عشیری (قهرمان آسیا) در مسابقات شیراز کشتی نخواهند گرفت و در مراحل بعدی به چرخه انتخابی تیم ملی جوانان فرنگی اضافه خواهند شد.

/

 
سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا