تهران

مسابقات بین‌المللی اسکی آلپاین یادبود شهید سلیمانی در توچال برگزار شد

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران از شمیرانات، مرحله دوم مسابقات بین‌المللی اسکی آلپاین مارپیچ بزرگ یادبود سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مجموعه بین‌المللی توچال با حضور سجادی وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

مقام اول، دوم و سوم آقایان این مسابقات را به ترتیب بهنام کیاشمشکی، حسین ساوه شمشکی، محمد کیادربندسری و مقام اول، دوم و سوم بانوان این مسابقات را به ترتیب صدف ساوه شمشکی، عاطفه احمدی، زیبا کلهور کسب کردند.

روح‌الله امداد مدیرعامل شرکت تلکابین توچال در حاشیه مسابقات در گفت‌وگو با خبرنگار برگزیده های ایران اظهار کرد: امروز روز پایانی هفته دوم مسابقات اسکی آلپاین مارپیچ بزرگ را در پیست بین المللی توچال برگزار می‌کنیم، هفته قبل هم سه روز مسابقه داشتیم و این مسابقات برای کسب سهمیه المپیک زمستان ۲۰۲۲ پکن است.

وی گفت: ۲۰ ورزشکار آقا و ۱۵ ورزشکار خانم در این مسابقات با هم رقابت می‌کنند که امیدواریم با نتیجه های خوبی رو به رو شویم همینطور امروز خوشحالیم که در خدمت وزیر محترم ورزش و جوانان و تعدادی از مسئولین هستیم که حظور ایشان باعث دلگرمی ورزشکاران تیم ملی ما خواهد شد و اعضای تیم ملی نیازمند این هستند که مشکلاتشان را مردم ببینند و این مهم از پشت میز مسئولین امکان پذیر نیست.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا