اخبار ورزشی

مصطفوی: AFC درک نکرده که در شرایط تحریم هستیم/ ۴۷۸ صفحه گلایه به دستمان رسیده است

به گزارش خبرنگار ورزشی برگزیده های ایران، داریوش مصطفوی در مورد مشکلاتی که برای حضور سرخابی ها در لیگ قهرمانان آسیا به وجود آمده و ایراداتی که AFC از این دو باشگاه گرفته اظهار داشت: جلسه‌ای دیروز برگزار شد که خروجی امیدوارکننده‌ای داشت. یک دادخواست علیه پرسپولیس داده شده که در ادامه این دادخواست، تیم‌های استقلال، سپاهان و فولاد با توجه به مهلت‌هایی که به این باشگاه‌ها داده شده باید بیشتر مشکلات خود را حل کنند. مهلت این تیم‌ها از تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ تا ۹ شهریور ۱۴۰۰ بود.

وی افزود: همینطور که می‌دانید پرسپولیس پول کالدرون را بعد از این تاریخ پرداخت کرده است. البته ایرادات دیگری هم گرفته شده، ایراد اصلی ایراد پرسنلی، ورزشی، حقوقی و تأسیساتی است. البته آنها در یکی از قسمت ها از تور دروازه، جایگاه خبرنگاران هم ایراد گرفتند که همه اینها پس از تاریخ ۹ شهریور ۱۴۰۰ برطرف شده است. آن ها دو بازرس  در سطح کفدراسیون دارند که یک شرکت آلمانی است و این شرکت، شرکتی است که باشگاه منچستر یونایتد و دورتمند هم بازرسی کرده و این گزارشات را داده است. کنفدراسیون درک این را نداشتند که در شرایط تحریم هستیم و نمی توانستیم با سرعت زیاد مشکلات را حل کنیم.

مصطفوی عنوان کرد: ما سالهای قبل اعلام کردیم که مالکیت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را خصوصی کنید ولی متأسفانه کسی به این موضوع توجهی نکرد. ما از وزیر و حتی رئیس‌جمهور همین درخواست را کردیم ولی آنها برای فوتبال کاری انجام ندادند که اگر برای این دوتیم کاری انجام می‌دادند الان ۴۷۸ صفحه گله از کنفدارسیون نداشتیم. ما نتوانستیم در این چند سال اخیر پرسپولیس و استقلالی داشته باشیم که مجمع خصوصی داشته باشند. 

وی که با رادیو تهران گفت و گو می کرد ادامه داد: دیروز جلسه پنج ساعته‌ای داشتیم که رئیس فدراسیون بیشترین زحمت را کشید و بدون چشمداشت به پرسپولیس و استقلال به همه تیم‌ها کمک می‌کند ولی زمانی است که برخی چیز ها دست کمیته استیناف نیست. هر تیم ۶۰۰ میلیارد بدهی مالیاتی دارند که دولت باید جلو بیاید. تا دوشنبه ساعت۱۱:۵۹  فرصت داریم،  گروه حقوقی دو تیم در حال تهیه چهارده مورد اصلی هستند و برای کنفدراسیون ارسال می کنند که شاید مورد پذیرش قرار بگیرد و شاید نگیرد. این دو تیم چندین میلیون از کنفدراسیون طلبکار هستند که البته سخت گیری کردند.

انتهای پیام/

 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا