اخبار ورزشی

مورایس: دیدار سپاهان – پرسپولیس پُر از شور و هیجان است/ حمایت از تیم ما باید واقعی باشد

مورایس: دیدار سپاهان – پرسپولیس پُر از شور و هیجان است/ حمایت از تیم ما باید واقعی باشد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برگزیده های ایران از اصفهان، ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان – پرسپولیس اظهار داشت: مسابقه‌ای را پیش رو داریم که همه دوست دارند آن را تماشا یا در آن بازی کنند. دیدار سپاهان – پرسپولیس پُر از شور و هیجان است و یکی از بازی‌های قوی لیگ محسوب می‌شود.

بازیکنان سپاهان و پرسپولیس در تیم منتخب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا

 

وی با اشاره به هوادارانی که برای تماشای مسابقه به ورزشگاه نقش جهان می‌آیند، بیان کرد: همانطور که از بازیکنان انتظار بازی خوب و عادلانه‌ای دارم، انتظار دارم که هواداران هم تیم‌های محبوب خودشان را تشویق کنند. سپاهان از هواداران زیادی برخوردار است و انتظار داریم تماشاگران پرسپولیس هم به ورزشگاه نقش جهان بیایند. امیدواریم هواداران با آرامش و صلح وارد استادیوم شوند و ورزشگاه را با صلح و آرامش ترک کنند.

سرمربی سپاهان در پاسخ به سؤال خبرنگار برگزیده های ایران پیرامون تقابل بهترین خطوط دفاع و حمله لیگ تصریح کرد: طبیعی است که دوست داریم هیچ گلی دریافت نکنیم. باید ببینیم چگونه می‌توانیم فرمول این کار را پیدا کنیم و بازی دفاعی خودمان را بهبود ببخشیم. بازی لذت‌بخشی خواهد شد و هواداران می‌توانند از آن لذت ببرند. نمی‌توانیم قبل از مسابقه در این باره صحبت کنیم و امیدوارم بودم شما بعد از بازی نیز کنارمان حضور داشتید و این سؤال را می‌پرسیدید.

مورایس در پاسخ به این پرسش که برای دیدار با سپاهان چه قولی به هواداران سپاهان می‌دهد، خاطرنشان کرد: قولی نمی‌دهم. گاهی می‌شنویم که خدا هم هیچ قولی نداده که نمی‌دانم درست است یا غلط! ما تمام تلاش خودمان را در زمین خواهیم کرد.

وی درباره درخشش محصولات باشگاه سپاهان در دیدار تیم نوجوانان ایران مقابل برزیل گفت: اجازه بدهید مثبت باشم. من هنوز با آکادمی مشکل دارم. گل‌های جذابی در دیدار با برزیل به ثمر رسید و بازی احساسی و خیلی خوبی را دیدیم. خیلی خوشحال هستم که دو بازیکن آکادمی سپاهان گلزنی کردند که این نشان می‌دهد استعداد داریم. باید به آنها توجه کنیم و ببینیم چه اتفاقی در آینده می‌افتد. به آنها و همه کسانی که هر روز با بچه‌ها کار می‌کنند، تبریک می‌گویم.

سرمربی سپاهان در ادامه اظهارات خود عنوان کرد: نمی‌خواستم از این لحظه برای چنین صحبتی استفاده کنم. ما بازیکنان خوبی در آکادمی داریم و برخی اوقات شاید انتظار بیشتر یا کمتری نسبت به برخی از بازیکنان آکادمی داشته باشیم. در همه لیگ‌های دنیا تیم‌هایی هستند که آکادمی دارند و بازیکنان خوبی در آکادمی بازی می‌کنند.

مورایس با اشاره به اظهار نظر علیه سه بازیکن تیم سپاهان اظهار داشت: در یک باشگاه ورزشی باید از همه بازیکنان حمایت شود و به همه بازیکنان احترام بگذارند؛ چه از طرف رئیس آکادمی یا سایر افراد باشگاه. من اینگونه رفتار می‌کنم و امیدوارم آنها هم اینگونه رفتار کنند. این را نسبت به یکی از افراد آکادمی باشگاه می‌گویم که از نیلسون جونیور، هادی محمدی و سیاوش یزدانی انتقاد کرد.

وی در مورد توقف پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا و تأثیر این نتیجه در بازی با سپاهان تصریح کرد: میان رقابت در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر تفاوت وجود دارد. بازی‌های دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا، تأثیر مستقیمی بر این مسابقه ندارد. با این حال خوشحال هستیم که ۹ گل (مقابل آلمالیق) به ثمر رساندیم و زدن ۹ گل در هیچ رقابتی ساده نیست. اصلاً خوشحال نیستم که پرسپولیس مساوی کرد.

سرمربی سپاهان با بیان اینکه پرسپولیس نماینده ایران بود، گفت: ما باید همه با هم، هر کاری انجام بدهیم تا از تیم‌های ایرانی که در رقابت بین‌المللی حاضر می‌شوند، حمایت شود. ما از تیم زیر ۱۷ سال ایران حمایت می‌کنیم و باید همان کار را برای نساجی، پرسپولیس و سپاهان انجام بدهیم. قبل از بازی با آلمالیق، با رئیس فدراسیون فوتبال دیدار کردیم و او گفت از سپاهان به‌صورت کامل حمایت می‌کند. این حمایت باید واقعی باشد و از این رفتار فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا