اخبار ورزشی

مکوندی: نساجی از اشتباهات ما و بازی خوبش نتیجه لازم را گرفت/ تشنج اخراج ویسی روی بازیکنان تأثیر گذاشت

مکوندی: نساجی از اشتباهات ما و بازی خوبش نتیجه لازم را گرفت/ تشنج اخراج ویسی روی بازیکنان تأثیر گذاشت

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، عبدالله ویسی سرمربی صنعت نفت آبادان در جریان بازی زردپوشان مقابل نساجی در هفته چهارم لیگ برتر اخراج شد تا دستیار وی در نشست خبری این مسابقه حاضر شود.

برتری نساجی برابر صنعت نفت و تساوی پیکان و سپاهان در نیمه اول/ ویسی اخراج شد

بهروز مکوندی پس از شکست ۳ بر یک صنعت نفت آبادان مقابل نساجی، اظهار داشت: خوشحالم یک بار دیگر به استان مازندران و شهر خوبِ فوتبالی قائمشهر آمدیم و فوتبال بازی کردیم. همین جا به مردم خوب قائمشهر، تیم محترم نساجی و کادرشان بابت پیروزی که به دست آوردند، تبریک می‌گویم. امیدوارم پیشاپیش در لیگ قهرمانان آسیا به‌عنوان نماینده کشورمان موفق باشند.

وی افزود: درباره بازی باید بگویم بازی بدی انجام ندادیم. در لحظاتی که ما صاحب توپ بودیم نتوانستیم از موقعیت‌هایی که به دست آوردیم، استفاده کنیم. تیم خوب نساجی اما هر وقت صاحب توپ شد، نبض بازی را به دست گرفت. بازیکنان نساجی به دلیل بازی خوب خودشان و اشتباهات ما توانستند از شرایط استفاده کنند و نتیجه‌ای را که لازم داشتند، به دست بیاورند.

مربی تیم فوتبال نفت آبادان در پاسخ به این سؤال که اخراج ویسی تا چه میزان روی عملکرد شاگردانش تأثیر داشته است، گفت: طبیعی است که وقتی سرمربی یک تیم از کنار زمین اخراج می‌شود، تشنج به وجود آمده روی تک تک بازیکنان تأثیر خودش را می‌گذارد. ما توانستیم شرایط را یک جوری از طریق بازیکنان و مجموعه‌ای که بیرون بودند، تا پایان نیمه اول کنترل کنیم. انتظار داشتیم همان روند بعد اخراج را در نیمه دوم ادامه بدهیم، اما در شروع نیمه دوم و در ۱۰ دقیقه ابتدایی نساجی خیلی خوب بازی را به دست گرفت و دو گل به ثمر رساند. در ادامه بازی موقعیت‌هایی به دست ما سپرده شد، اما نتوانستیم از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم و در نهایت شکست خوردیم.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا