کردستان

نماینده مجلس: نهادینه‌کردن فرهنگ مدیریت جهادی حاج‌قاسم حلال بسیاری از مشکلات خواهد بود

محسن فتحی نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار برگزیده های ایران در سنندج، ضمن تسلیت دومین سالگرد شهادت حاج‌قاسم سلیمانی، اظهار کرد: پاسداری از ارزش‌های اسلام، قرآن و منافع ملی مهم‌ترین شاخصه و ویژگی سردار سلیمانی بود.

وی الگوبرداری از سیره و روش این شهید گرانقدر از سوی تمام مسئولان در راستای خدمت هرچه بهتر به جامعه را مورد تاکید قرار داد و گفت: شهید سلیمانی با نبوغ و استعداد بی‌مثالش در طول ۴۰ سال مدیریت، درایت و صلابت توانست به فرمانده نظامی تبدیل شود که هژمونی ارتش آمریکا و استکبار جهانی در منطقه را به هم ریخت.

وی خاطرنشان کرد: عملکرد خوب و موثر سردار شهید قاسم سلیمانی موجب عزت و شرف مسلمانان و آزادی خواهان جهان شد و نامش را برای همیشه در جهان جاودانه ساخت.

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با عنوان اینکه شهید سلیمانی سرمایه و بازوی قدرتمند انقلاب اسلامی بود و نظام اسلامی ایران به تربیت چنین فرمانده نظامی ‌به خود می‌بالد، اذعان کرد: شهید سپهبد سلیمانی حتی در زمان شهادتش به منافع ملی خدمت کرد و رستاخیزی که مردم در مراسم بدرقه این فرمانده جبهه مقاومت به پا کردند نشان داد آرمان‌ها و خط سیر حاکم بر انقلاب اسلامی هنوز زنده است.

وی اضافه کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی از پرورش‌یافتگان مکتب انسان‌ساز قرآن و امام راحل بود که ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی دست از مبارزه و جهاد برنداشت.

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روحیه والا و ارزشی شهید سلیمانی در راه مبارزه با دشمنان به ویژه استکبار جهانی و رژیم کودک‌کش صهیونیستی ستودنی است و ترویج این تفکر مهم‌ترین نیاز امروز جامعه است، عنوان کرد: نهادینه شدن فرهنگ مدیریت جهادی سردار سلیمانی در دستگاه‌های اجرایی نقش مهمی در حل مشکلات موجود در جامعه و ریشه‌کن کردن فساد اقتصادی و پاسخگو کردن مسئولان خواهد داشت.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا