کرمان

نهضت آبرسانی «مرد میدان»/افتتاح پروژه آبرسانی به ۶۳ روستای کرمان

به گزارش برگزیده های ایران از کرمان، به مناسبت هفته مقاومت، سومین مرحله از طرح‌های آبرسانی قرارگاه مرد میدان شهید حاج‌قاسم سلیمانی در استان کرمان با محوریت روستای قنات‌ملک افتتاح و همچنین عملیات اجرایی ساخت ۴۰۰ وامن مسکونی ویژه نیازمندان و مددجویان کمیته امداد نیز با مشارکت بسیج سازندگی آغاز شد.

سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در این ارتباط اظهار داشت: طرح آبرسانی به تعداد ۶۳ روستا طی هفته مقاومت افتتاح شد که در این طرح تعداد ۱۰ هزار و ۷۳۲ خانوار با جمعیت بیش از ۲۸ هزار نفر از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره‌مند می‌شوند.

وی با اشاره کلنگ‌زنی ۴۰۰ واحد مددجویی در استان کرمان با محوریت روستای قنات‌ملک در شهرستان رابر افزود: ما باید برای مردم نوکری کنیم چون این مردم ایران را سربلند کردند که نامش اکنون در دنیا می‌درخشد.

معروفی با اشاره به طرح‌های آبرسانی در قالب قرارگاه مرد میدان حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: برای امسال ۴۰۲ روستا برای آبرسانی با هماهنگی آبفای شهرستان‌ها، مسئولان اجرایی، گروه‌های جهادی و مشارکت بسیج سازندگی سپاه آبرسانی می‌‌شوند که ۲۶۰ روستا با همت واقف آقای ابراهیمی و ۱۴۲ روستا ۱۰۰ درصد توسط سپاه کار انجام می‌شود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه در هر مرحله ۶۳ روستا به مناسبت سن پربرکت حاج‌قاسم افتتاح می‌شود، گفت: تاکنون در هفته وحدت، هفته بسیج و هفته مقاومت افتتاح پروژه‌ها انجام شده و دهه فجر و پایان سال و سوم خرداد اینده نیز افتتاحداریم.

وی با تأکید بر اینکه همه اقدامات انجام شده با روحیه انقلابی که پای کار هستند انجام می‌شود، بیان کرد:

امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۱ اگر با همین روحیه جلو برویم مشکل اکثر روستاها را در حوزه آبرسانی حل می‌کنیم.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ق


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا