سمنان

نوای ساز علی قمصری و سهراب پورناظری در سمنان

نوای ساز علی قمصری و سهراب پورناظری در سمنان

به گزارش خبرگزاری برگزیده استان سمنان اجرای زنده استاد علی قمصری و استاد سهراب پورناظری به همراه دو نوازنده دیگر حمیدرضا یوسفی و کامران منتظری در سالن هلال احمر سمنان اجرا شد.

در قطعاتی از این اجرا ۶ دف نواز از هنرمندان سمنان نیز همراهی کردند که با هماهنگی میثم دهرویه از تهیه کنندگان کنسرت سمنان انجام داد؛ امیر کوچ‌پیده از اساتید موسیقی سمنان مهدی ایزدی؛ وحید رحیمیان؛ هانا شیرازی؛ محمد امین سلامی؛ شیدا امامی ومهسا همتیان را برای اجرا به این گروه موسیقی معرفی کردند. این کنسرت از سوی موسسه فرهنگی هنری باران با مدیریت عقیلی برگزار شد.

نوای ساز علی قمصری و سهراب پورناظری در سمناننوای ساز علی قمصری و سهراب پورناظری در سمناننوای ساز علی قمصری و سهراب پورناظری در سمناننوای ساز علی قمصری و سهراب پورناظری در سمناننوای ساز علی قمصری و سهراب پورناظری در سمناننوای ساز علی قمصری و سهراب پورناظری در سمناننوای ساز علی قمصری و سهراب پورناظری در سمناننوای ساز علی قمصری و سهراب پورناظری در سمناننوای ساز علی قمصری و سهراب پورناظری در سمناننوای ساز علی قمصری و سهراب پورناظری در سمناننوای ساز علی قمصری و سهراب پورناظری در سمناننوای ساز علی قمصری و سهراب پورناظری در سمناننوای ساز علی قمصری و سهراب پورناظری در سمناننوای ساز علی قمصری و سهراب پورناظری در سمنان

عکس ها : سید عابد میرمعصومی(خبرگزاری برگزیده استان سمنان)

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا