البرز

نیازهای اساسی مردم البرز در بازار تأمین می‌شود

به گزارش برگزیده های ایران از کرج، مجتبی عبداللهی، استاندار البرز، امروز در جریان سلسله دیدارهای خود با فعالان اقتصادی این بار با مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان، گفت: نشست‌های خوبی در حوزه های مختلف اقتصادی داشته ایم و حمایت از تولید را بعنوان یکی از اساسی ترین مسؤولیت های خود در دستور کار قرار داده ایم.

عبداللهی گفت: اکنون نیز طی این نشست می‌توانیم از نیازهای کف جامعه و نحوه عرضه کالاها و نظرات و دغدغه‌های مردمی آگاه شویم.

وی افزود: کالاهای اساسی مردم در بازار به میزان کافی وجود دارد و جای هیچ گونه نگرانی نیست از این رو فروشگاه‌های زنجیره ای می‌توانند با ارائه بهترین خدمات و تخفیف‌ها، موجبات رضایتمندی و نشاط مردم را فراهم کنند.

استاندار البرز ادامه داد: شفافیت نرخ گذاری‌ها، رقابت در قیمت و نحوه عرضه کالا می‌تواند مردم را خرسند و راضی کند؛ برای احصا نیازهای فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مشتریان، یکی از مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان در جلسات ستاد تنظیم بازار حصور پیدا می‌کند.

عبداللهی افزود: درصدد هستیم که استقبال و نیازهای مردم در خصوص کالاهای اساسی را شناسایی کنیم و در همان راستا تولیدکنندگان را برای تأمین نیازها حمایت و تشویق کنیم.

استاندار البرز یادآور شد: اکنون دولت بدنبال جراحی اقتصادی و هدفمند کردن ارز ترجیحی به سوی سفره‌های مردم است بنابراین یارانه‌ها و امتیازهایی که تاکنون شامل حال مردم عادی نمی‌شدند، به صورت ساختاریافته هدایت خواهند شد.


سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا