اخبار ورزشی

همیلتون: راندن فراری قرمز رویای کودکی‌ام بود / با مرسدس در اوج به پایان می‌رسم

همیلتون: راندن فراری قرمز رویای کودکی‌ام بود / با مرسدس در اوج به پایان می‌رسم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، لوئیس همیلتون، راننده تیم مرسدس بنز و قهرمان هفت دوره جهان در مورد انتقال آتی خود به فراری گفت: چند روز گذشته دیوانه کننده و پر از طیف وسیعی از احساسات بوده است. من فوق‌العاده خوش‌شانس هستم. پس از رسیدن به آنچه در دوران کودکی در مرسدس بنز فقط می‌توانستم آرزویش را داشته باشم، اکنون این فرصت را دارم که رویای کودکی دیگری را برآورده کنم، رانندگی یک فراری قرمز.

واکنش رئیس مرسدس به جایگزینی جونیور با همیلتون

این راننده انگلیسی که پس از پایان فصل جاری فرمول یک با جدایی از مرسدس راهی فراری خواهد شد، در صفحه اجتماعی‌اش اظهار داشت: زمان آن فرا رسیده که چیزی را تغییر دهید و چالش جدیدی را بپذیرید. هنوز هم احساسی را که در سال ۲۰۱۳ به مرسدس بنز پیوستم را به یاد دارم. می‌دانم که آن موقع بعضی‌ها آن را درک نمی‌کردند، اما حق با من بود و همین حس الان در من ایجاد شد. من نمی‌توانم صبر کنم تا ببینم چگونه از این فرصت استفاده می‌کنم و چه کاری می‌توانیم انجام دهیم.

لوئیس همیلتون خاطرنشان کرد: من در حال حاضر به ۲۰۲۵ فکر نمی‌کنم. من روی فصل آینده و بازگشت به مسیر با مرسدس تمرکز دارم. من بیش از همیشه با انگیزه هستم، در فرم بهتری هستم، تمرکز دارم و می‌خواهم به مرسدس بنز کمک کنم تا دوباره قهرمان شود. من صد درصد به کارم متعهد هستم و می‌خواهم که همکاری خود را با تیم در اوج به پایان برسانم.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا