اخبار ورزشی

واکنش جالب الخلیفی به بیانیه رئال مادرید درباره امباپه

واکنش جالب الخلیفی به بیانیه رئال مادرید درباره امباپه

با وجود انتشار بیانیه از سوی باشگاه رئال مادرید برای تکذیب شایعه پیوسات کیلیان امباپه، ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نسبت به این قضیه موضعگیری کرد.

او که با نشریه گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا گفت‌وگو می‌کرد؛ با لحنی جدی درباره آینده امباپه گفت: امباپه بهترین بازیکن دنیاست و من از این بابت ذره‌ای شک ندارم. او استثنایی است که روی تیم ما به خصوص بازیکنان تأثیرات مثبتی دارد و ما هم شفاف گفته‌ایم که او نقشی کلیدی در برنامه‌های برای ساختن آینده تیم دارد.

الخلیفی در ادامه ادعا کرد که بیانیه اخیر باشگاه رئال مادرید در تکذیب مذاکره با امباپه برای عقد قرارداد با او در تابستان را ندیده است. او تأکید کرد: من بیانیه آنها را نه دیده‌ام و نه خوانده‌ام. برای ما تنها چیزی که اهمیت دارد، کار خودمان است نه کاری که دیگران انجام می‌دهند.

رئیس قطری PSG افزود: کیلیان بازیکنی است که در حال حاضر شرایطی تحسین‌برانگیز دارد و هر هفته هم می‌خواهد آمادگی‌اش را نشان دهد. او بهترین بازیکن دنیاست و بیشتر از این چیزی برای گفتن نمی‌ماند. با وجود سن پایینی که دارد، در دو فینال جام جهانی حضور داشته است و فکر می‌کنم که در انجام این کار هت‌تریک هم خواهد کرد. کیلیان برای تیم ما به خاطر تمام ارزش‌ها و توانایی‌هایش بازیکنی بی‌نهایت مهم است.

۲۵۸ ۲۵۸

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا