اخبار ورزشی

وداع زودهنگام نساجی از آسیا با شکست تلخ خانگی

وداع زودهنگام نساجی از آسیا با شکست تلخ خانگی

تیم فوتبال نساجی در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا و از گروه D این رقابت‌ها در ورزشگاه آزادی پذیرای نوبهار ازبکستان بود. شاگردان سیدمهدی رحمتی که پیش از این دیدار با ۳ امتیاز در رده سوم جای داشتند در صدد بودند تا با کسب امتیاز کامل این بازی، اختلاف خود را با تیم‌های الهلال و نوبهار به حداقل برسانند، اما ناکام شدند.

در شرایطی که بازی در دقایق ابتدایی خود دنبال می‌شد گولبان در دقیقه ۷ با شوتی سرکش دروازه رشید مظاهری را باز کرد تا نساجی در شوک فرو برود، در شرایطی که شاگردان رحمتی به دنبال جبران نتیجه بودند بازهم نوبهار به گل رسید و این‌بار اوستون اورونوف در دقیقه ۲۱ برای بار دوم نماینده ازبکستان را در ورزشگاه آزادی پیش انداخت تا نیمه نخست با همین نتیجه به پایان برسد.

وداع زودهنگام نساجی از آسیا با شکست تلخ خانگی

در ابتدای نیمه دوم روی اشتباه حط دفاعی و تعلل مدافعان نساجی، اوستون اورونوف دومین گل خود و سومین گل نوبهار را ثبت کرد تا هواداران با شعار “رحمتی حیا کن،‌ نساجی را رها کن” اعتراض خود را به سبک بازی این تیم نشان دهند.

در بین دو نیمه هواداران سپاهان که بعد از این دیدار، تیمشان با آلمالیق بازی دارد با ورود به استادیوم آزادی به تشویق تیم نساجی پرداختند. در ادامه نوبهار به گل چهارم هم دست یافت اما به نظر داور، این گل به دلیل آفساید مردود اعلام شد. در ادامه و در دقیقه ۶۸ محمدرضا آزادی با ضربه سر یکی از گل‌های خورده را جبران کرد اما برنامه‌های هجومی نساجی نتوانست در دقایق باقی مانده سرانجامی به همراه داشته باشد تا این بازی در نهایت با شکست ۳ بر یک شاگردان سیدمهدی رحمتی به پایان برسد.

این بازی در شرایطی با شکست نساجی همراه بود که سنگربان نوبهار در ضربات دریافتی، عملکرد مطمئنی نداشت اما شاگردان رحمتی نتوانستند دروازه این او را با خطر جدی مواجه کنند.

وداع زودهنگام نساجی از آسیا با شکست تلخ خانگی

گفتنی است در دیگر دیدار همزمان این گروه، الهلال عربستان در دیداری خارج از خانه مومبای سیتی را با دو گل از پیش رو برداشت تا به همراه نوبهار ۱۰امتیاز شده و جایگاه خود را در رده اول و دوم جدول تثبیت کنند و نساجی نیز با ۳ امتیاز از دور مسابقات کنار رفت، تا دو بازی باقی مانده نماینده ایران در مرحله گروهی، تشریفاتی شود.

۲۵۷ ۲۵۱

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا