اخبار ورزشی

وزیر ورزش: چینش‌های مدیریتی را انجام خواهیم داد/ معاونت همگانی تقویت می‌شود

وزیر ورزش: چینش‌های مدیریتی را انجام خواهیم داد/ معاونت همگانی تقویت می‌شود

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، کیومرث هاشمی پس از مراسم تجلیل فدراسیون تیراندازی از قهرمانان این رشته در جمع خبرنگاران گفت: ریاست محترم فدراسیون مراسم تجلیل از قهرمانان خود را برگزار کردند. از زمانی که قربانی در راس فدراسیون قرار گرفت، ورزشکاران این رشته موفق به کسب ۳۶ مدال در میادین مختلف شدند. این مراسم به افتخار این قهرمانان برگزار شد و من نیز افتخار داشتم از نزدیک در جمع این قهرمانان باشم.

وی اضافه کرد: تیراندازی یکی از رشته‌های پرمدال است و می‌تواند در المپیک‌ها خیلی نقش ‌آفرینی داشته باشد. این رشته تا امروز توانسته ۴ سهمیه کسب کند. ظرفیت بانوان نیز در این رشته ورزشی بسیار خوب بوده و همواره توانسته‌ایم کسب سهمیه کنیم. ان‌شاءالله بتوانیم شاهد مدال‌آوری بهتر و بیشتر عزیزان باشیم. یکی از کارهای بسیار خوب در این دوره کسب سهمیه در رشته اهداف پروازی برای اولین بار بوده و نشانگر این است که استعداد داریم و اگر توجه و کمک بیشتری شود، بهتر می‌توانند افتخارآفرینی کنند. هر چند ۹ رویداد دیگر برای کسب سهمیه حضور دارند و ما انتظار داریم سهمیه‌های بیشتری به دست آورند.

برگزاری مراسم تجلیل از مدال‌آوران تیراندازی با حضور وزیر ورزش/ غیبت مسئولان کمیته المپیک

وزیر ورزش و جوانان در خصوص گلایه‌های ورزشکاران بابت موضوع حمایت شدن گفت: ما حمایت می‌کنیم. این رشته جزو رشته‌های پرهزینه و با توجه به تجهیزاتش هزینه‌بر است و قطعاً کمک خواهیم کرد. هم ما و هم کمیته ملی المپیک نگاه حمایتی داریم. زیرساخت‌های این رشته در کشور نسبت به خیلی کشورها خوب است و باید به این زیرساخت‌ها توجه بیشتر شود. در بحث تجهیزات باید کمک‌های بیشتری شود تا دغدغه و نگرانی ورزشکاران ما برطرف شود.

هاشمی در خصوص تغییر معاونین خود گفت: دو تغییر داشتیم و کلهر معاون جوانان  و اسبقیان معاون قهرمانی شدند. معاونت همگانی هم داریم که یکی از معاونت‌های مهم است و ان‌شاءالله در اولین فرصت نفر آن نیز تعیین می‌شود.  چینش‌های لازم را در تیم مدیریتی انجام می‌دهیم تا کار خود را انجام دهند.

وی در پاسخ به این سؤال که معاونت همگانی حذف نشده، گفت: نه حذف نشده است. معاونت همگانی یکی از معاونت‌های مهم ما است و قطعاً تقویت هم خواهد شد.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا