کرمانشاه

پالایش لیست بیمه تاکسیرانان کرمانشاه و حذف اسامی غیرراننده/ رانندگان قسطی قطعات بخرند!

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران از کرمانشاه، غلامرضا شهبازی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: در مجموع ۹ هزار و ۲۰۰ دستگاه شامل تاکسی، آژانس و اتوبوس وظیفه جابه‌جایی و حمل نقل شهروندان را در سطح شهر کرمانشاه برعهده دارند.

وی ادامه داد: تمامی ناوگان اتوبوسرانی درون شهری فردا، ۱۳ دی‌ماه به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی با مساعدت مجموع مدیریت شهری و اعضای شورای شهر به صورت رایگان خدمات‌رسانی خواهند کرد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه با اشاره به یک‌سری تفاهمنامه‌های منعقد شده با مراکز خدماتی فنی خودرویی، گفت: رانندگان از این مراکز به صورت اقساطی بدون کارمزد به صورت سه‌، ۶ و ۱۲ ماهه خدمات دریافت می‌کنند.

وی در توضیح طرح کشوری «ایساکو کارت»، افزود: رانندگان خودرو‌های ۴۰۵ و سمند با مراجعه به سازمان می‌توانند از فروش قطعات به صورت اقساطی تا سقف ۳۰ میلیون تومان بدون کارمزد برخوردار شوند.

شهبازی اشاره‌ای هم به بحث بیمه رانندگان تاکسی داشت و تصریح کرد: از سال ۹۴ بیمه رانندگان حوزه حمل و نقل درون شهری به دلیل عدم پرداخت سهم دولت به تأمین اجتماعی دیگر متوقف شد؛ تأمین اجتماعی در این راستا الان در حال انجام پالایش لیست بیمه تاکسیرانان و حذف اسامی غیرراننده است تا رانندگان واقعی بیمه شوند.

انتهای پیام/پ


سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا