لرستان

پرداخت ۲۱۴ میلیارد ریال تسهیلات نوسازی ناوگان حمل ونقل مسافر در لرستان

پرداخت ۲۱۴ میلیارد ریال تسهیلات نوسازی ناوگان حمل ونقل مسافر در لرستان

به گزارش برگزیده های ایران لرستان ، رضا عبدی با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای تسریع در حمل کالا های اساسی از مبدا بنر امام خمینی(ره) به اقصی نقاط کشور ، ۳هزار و ۵۶۸ دستگاه ناوگان حمل و نقل کالا از استان برای حمل کالاهای اساسی به بندر امام خمینی(ره) اعزام شده است.

وی به عملکرد اداره حمل و نقل مسافر در ۹ ماهه امسال اشاره کرد و افزود: از ابتدای سال تا ۳۱ آذرماه، یک میلیون و ۴۸۰ هزار و ۴۸۸ مسافر توسط ناوگان حمل ونقل عمومی لرستان جابجا شده نسبت به سال گذشته ۶ درصد رشد داشته است.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده استان لرستان تصریح کرد: در سال جاری به ۸۸ دستگاه مبلغ ۲۱۴ میلیارد ریال تسهیلات جهت نوسازی ناوگان حمل ونقل مسافر پرداخت شده است.

عبدی بیان کرد: صدور ۱۰۰۶مورد پروانه عبور برنامه‌های ترافیکی ، ثبت ۳۳۰ مورد تخلفات اضافه تناژ، کاهش ۱۶ درصدی متوفات سوانح جاده ای استان در جاده های روستایی نسبت به مدت مشابه سال گذشته( با اعلام پزشکی قانونی کشور)، برگزاری ۸ دوره اموزش کارشناسان حمل و نقل شهرستان های تابع در خصوص قوانین و ضوابط حوزه ایمنی و ترافیک ، بررسی و ثبت تخلفات رانندگان و ارجاع به کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ به مقدار ۳۱۹ مورد، از جمله عملکرد اداره ایمنی و ترافیک این اداره کل در ۹ ماهه امسال می باشد.

۴۶

مجله خبری برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا